Ömer Doğan’ın Başına Ne Geldi?

Öldürüldü Mü?

ile Tatlı Sert Programında Bugün yeni bir olası olayı gündeme taşındı. ’de 3 çocuk babası zabıt katibi 30 Ağustos tarihinde kayıplara karıştı. Adliyede öğle tatiline çıkan Kırıkkaleye bağlı ilçesinde bulunan Dikmen köyüne gitti. O günden bu yana ise Ömer Doğan’ dan haber alınamadı.

Ömer Doğan - Hakan Doğan - Müge Anlı 10 Eylül 2019
Ömer Doğan – 10 Eylül

Ömer Doğan ’de ilçesine bağlı Dikmen köyünde kayıplara karıştı. Ömer Doğan kaybı ile ilgili en büyük şüpheli ise . ve Ömer Doğan ise amca çocukları. Ömer Doğan’ın arayışında yaşayan ile aralarında anlaşmazlık olduğu ve mahkemelik olduğu öğrenildi.

Hakan DOĞAN
Hakan DOĞAN

Ömer Doğan’ın en son gören kişi olan Hakan Doğan ise Ömer Doğan’ın bıktım bu hayattan diyerek en yakın yerleşim birine 28 km uzaklıkta ki yerde arabasını da bırakarak gittiğini söyledi. Müge Anlı’ın programına katılan endişeli ise daha önce 4 kişinin ölümüne sebep olan Hakan Doğan’ın Ömer Doğan’ı öldürdüğünü iddia etti. Cezaevinden çıkan Hakan Doğan ise olay ile ilgili baş şüpheli. Hakan Doğan’ın ise cezaevinden şartlı tahliye edildiği, Müge Anlı’nın programına 5 yıl önce katıldığı ve 2 cinayeti 100 bin tl karşılığında aydınlatacağını söylemişti.

Ömer Doğan ise Hala Aranıyor

Ömer Doğan Müge Anlı
Ömer Doğan Müge Anlı

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.