Ömer Doğan Kaybında Yeni Gelişme!

Ömer Doğan Kaybı İle İlgili Yeni Gelişmeler Yaşandı

Adliyesinde zabıt katibi olarak çalışan 44 yaşında 3 çocuk babası Ömer Doğan 30 Ağustos 2019 tarihinden bu yana . Ömer Doğan kaybı ile ilgili baş şüpheli ise akrabası olan ve Ömer Doğan’ın arazisinde yaşayan Hakan Doğan. Hakan Doğan’ın ismi ise daha önce tarlada ölü olarak bulunan 2 cinayetle daha anılmıştı.

Ömer Doğan - Müge Anlı
Zabıt Katibi Ömer Doğan –

Kırıkkale’de Kaybolan Zabıt Katibi Ömer Doğan Nerede? Hakan Doğan Ömer Doğan’ı Öldürdü Mü?

Zabıt katibi 44 yaşında ki Ömer Doğan Kaybı ile ilgili baş şüpheli amca çocuğu olan Hakan Doğan. Ömer Doğan’ın kaybından sonra Müge Anlı İle Tatlı Sert programına gelen Ömer Doğan’ın annesi, eşi ve yakınları ise Hakan Doğan’ın Ömer Doğan’ı öldürmüş olabileceğinden şüpheleniyorlar. Hakan Doğan ile ilgili Kırıkkale’de yaşanan cinayetlerde ilgisi olması ve şüpheli olarak ifadesi alınması ise şüphe uyandırdı.

Hakan Doğan Müge Anlı
Hakan Doğan Müge Anlı

Hakan Doğan 5 Yıl Önce Müge Anlı’ya Katılmıştı.

Hakan Doğan bundan 5 yıl önce programına katılmış adı yine 2 cinayetle anılmıştı. Hakan Doğan’ı adı Bundan 5 yıl önce 2 dosyasına karışmış 2014 yılında iki kuzen Furkan Doğan ve Murat doğan tarlada öldürülmüş olarak bulunmuşlardı. Şimdi ise Ömer Doğan kaybı ile ilgili aile yine Hakan Doğan’dan şüpheleniyor. Ömer Doğan’ın aracı ise Hakan Doğan’ın evinin yakınında bulundu. Bugün Programına canlı yayın ile katılan Hakan Doğan, Müge Anlı’ın ekibinden önce 20 bin sonra 10 bin istedi. Müge Anlı’ın Ömer Doğan kaybı ile ilgili sizinde aramanız gerekir ısrarı üzerine notere giderek para almak için garanti istesede Müge Anlı’ın ekibi tabi ki bu isteği reddetti.

Hakan Doğan - Ömer doğan Kaybı
Hakan Doğan – Ömer doğan Kaybı

Daha öncede Müge Anlı’ın programından para isteyen Hakan Doğan, bu seferde programdan para koparamadı. Bugün canlı yayına telefon ile bağlanan Hakan Doğan, Ömer Doğan kaybı ile ilgisi alakası olmadığını söylerken arazisinden yaşadığı Ömer Doğan’ın Hakan Doğan’a dava açtığı ve araziyi satmak istediği öğrenildi. Müge Anlı ise Kırıkkale’de her işlenen cinayette neden sizin adınız geçiyor diye sordu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja