Okul Alışverişine Çıkan Anne İsyan Etti. 5 Liralık Tişört 50 Lira!

“5 TL’lik Tişört 50 TL Uyumayın Artık Yeter”

İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan olayda okul alışverişine çıkan anne faiş fiyatlara isyan etti. Okulların açılmasına kısa bir süre kala alışverişe çıkan veliler faiş fiyatlarla karşılaşırken, bu duruma tepki gösteren bir anne artık isyan ederek “5 TL’lik Tişört 50 TL Uyumayın Artık Yeter” dedi ve isyan etti.

"5 TL'lik Tişört 50 TL Uyumayın Artık Yeter"
“5 TL’lik Tişört 50 TL Uyumayın Artık Yeter”

“Bu Bir Fısrsatçılık Mağazalar ile Anlaşan Okulları Protesto Ediyorum”

Piyasanın kontrol altında olmaması okulların bazı yerlerle anlaşma yaparak vatandaşı belirli yerlere yönlendirmesi yetmiyormuş gibi birde faiş fiyatlar 2020 TL asgari ücretle çalışılan Türkiye’de insanları isyan ettiriyor. Bu bir fırsatçılık diyen anne devlet ayrı soyuyor özel sektör ayrı soyuyor 350 lira bir pantolon bir tişört diyerek 5 TL’lik tişört 50 TL buyurun çocuklarınızı okula yazdırın yeter artık uyanın diye feryat etti. Mağazalar ile anlaşma yapan okulların ise tek bir yere yönlendirdiği beyan eden anne mağazalar ile anlaşan okulları protesto ediyorum dedi.

One thought on “Okul Alışverişine Çıkan Anne İsyan Etti. 5 Liralık Tişört 50 Lira!

  1. DÜN KIZIM İÇİN KOCAELİ DERİNCEDE OKUL KIYAFETLERİ SATAN BİR DÜKKANDAN 1ADET KIRMIZI OKUL TİŞÖRTÜ ALDIM. UZUN BİR PAZARLIĞIN ARDINDAN, SATICI İLE TARTIŞARAK 45 TL LİK ÜRÜN İÇİN 42.5 TL ÖDEDİM. SATICI GAYET RAHAT BİR ŞEKİLDE İSTERSEN ALMA DİYE DE LAFINI KOYDU. YAZIKLAR OLSUN. MALİYETİ KESİNLİKLE 10 TL Yİ GEÇMEYEN TİŞÖRT İÇİN 45 TL PARA İSTİYORLAR. ETEK FİYATIDA 55 TL DEDİLER FAKAT ETEĞİ ŞİMDİLİK ALMADIM. ETEK FİYATININ MAALİYETİDE KESİNLİKLE 15-20 TL Yİ GEÇMEZ. BU SOYGUNA, TEKELCİLİĞE, SİSTEME GÖZ YUMANLARIN AHİRETTE YAKASINA YAPIŞACAĞIM. SAYGILAR.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja