Nursel Doğan Kaçırıldı Mı? Haydar Sırça Kim?

Müge Anlı’nın Aradığı  ve Deniz Bulundu Mu ?  Ne Dedi ? Haydar Sırça Bulundu Mu ?

11 Ekim 2018’de ise ortadan kaybolmuş olan Haydar Sırça Silivri’de kimlik kontrolüne yakalanınca tarım ilacı içerek intihar etmeye çalıştı.

Nursel Doğan, Deniz, Müge Anlı, Haydar Sırça

İzmir Dikili ilçesinde Nursel Doğan ve Deniz isimli henüz cinsiyet değiştirme ameliyatı bulunmayan iki arkadaş ortadan kayboldu. Olay ile ilgili Müge Anlı’nın programına bağlanan Haydar Sırça ise kayıplarıyla bir alakası olmadığını söyledi. Nursel Doğan’ın Haydar Sırça’dan ayrılmak istediği bu nedenle Haydar Sırça sürekli kavga ettiği öğrenildi. Evli ve 4 kız çocuğu babası olan Haydar Sırça 28 eylül 2018’de Müge Anlı’ya katıldı.  Nursel Doğan’ın sevgilisi Haydar Sırça kayıp Nursel Doğan’ın annesinin kızına ev almasını istediğini söyledi. Nursel Doğan’ın annesi Hanife Doğan ve kız kardeşi Sevim Sevinç ile Haydar Sırça  Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Nursel Doğan ve Deniz takma isimli şahıs aranıyor. An itibariyle henüz bir gelişme yaşanmış değil.

Peki Nursel Doğan ile Deniz Nerede ? Haydar Sırça Ne Anlattı ? Olay İle İlgisi Ne ?

Nursel Doğan ve arkadaşı Deniz’in en son Balıkesir’de görüldüğü iddia edilmiş ve bir gece kulübünde çalıştıkları öne sürülmüştü. Bugün başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Haydar Sırça ile önemli konuşmalar yapıldı.

Haydar Sırça – Müge Anlı ile Tatlı Sert – Kayıp Nursel Doğan

Dün telefonla yayına katılan Haydar Sırça isimli vatandaş Nursel Doğan’ın Kaybı ile ilgili stüdyoya gelerek programa katıldı.. Progamın ilk anlarından itibaren konuşmaya başlayan Haydar Sırça,

“Ben iyi bir eş, iyi bir sevgili ve iyi bir iş adamı olamadım. Eğitimsizlik diyelim. Eşimden çok özür diliyorum. Kendisi benim ikinci eşim. İlki hayatını kaybetti. Borç para karşılığında evlendim. Benden 12 yaş büyüktü. İnkar etmiyorum. Nursel’i seviyorum. İlk başta akrabam dedim. Böyle ifade verdik.” dedi.

Haydar Sırça Evliydi ama Sevgilisiyle Tüp Bebek Yapmaya Çalışıyordu…!

Haydar Sırça,  Hanife Hanım ile evli olduğu zamanlarda Nursel Doğan ile birlikte olduğunu ve ilişki yaşadığını Müge Anlı’da itiraf etti. Nursel Doğan’a 4 bin lira verdiğini belirten Haydar Bey sonrasında Doğan’ın Gümüşhane’ye gittiğini söyledi. 4 kız çocuk babası olan Haydar Sırça,  çocukları olması halinde Nursel Doğan’a ev alacağı konusunda ailesine söz vermiş. Çocuk olması için de tüp bebek tedavisine başvurmuşlar. Nursel Doğan ile ilişkisi olduğu sürenin 8 seneye ulaştığını belirten ablasına karşılık olarak Haydar Bey ise 4 senelik birlikteliklerinde toplam 3-4 ay vakit geçirebildiklerini kaydetti.Fakat tüm bu konuşmalara rağmen yayına ne Nursel Doğan ne de Deniz katıldı. Hala kayıplar ve aranmaya devam ediyorlar.

Haydar Sırça’ın Nursel Doğan’la Tüp Bebek Yapma Çabası

Haydar Sırça ve Nursel Doğan’ın tüp bebek uygulamasının legal ve yasalara uygun olmadığı, aşılamanın da yapılamadığı açıklandı. Ayrıca taşıyıcılık anne gibi durumların da ülkemizde illegal olduğu konusunda uyarılarda bulundu. Haydar Sırça ise bu konuşmalar karşısında  ‘Babalık hakkı verdiğiniz zaman yasal oluyormuş. Doktor öyle dedi’ sözleriyle kendini savundu. Arif Bey de Nursel Doğan’ın ailesine tepki gösterdi.Nursel Doğan’ın ailesinin de kızlarını için 4 çocuk babası Haydar Sırça’dan ev istediği ve çocuk yapmalarına karşı çıkmadıkları ortaya çıktı. Haydar Sırça’da çocuk yaparlarsa ev alacağını söyledi. Olay ile ilgili Haydar Sırça ve kayıp Nursel Doğan’ın ailesi gerçekleri söylüyor mu ? Nursel Doğan ve Deniz Bulunacak Mı ? News TR’de haberimiz güncellenecektir.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.