Netflix’in ”Bir Başkadır” Dizisinde Tülin Özen’in Yatak Sahnesi Olay Oldu

Tülin Özen’in cesur yatak sahneleri ‘Bir Başkadır’ dizisinde gözlerden kaçmadı

’in yeni dizisi ‘Bir Başkadır’a Tülin Özen’in cesur yatak sahneleri damga vurdu. 40 yaşındaki güzel oyuncunun gençlere taş çıkartan fiziği gözlerden kaçmadı.

Kırmızı Oda dizisinin yıldızı Tülin Özen’in yeni dizisi Bir Başkadır Netflix’te yayımlandı. Tülin Özen’in cesur sahneleri sosyal medyada olay yarattı.

Binnur Kaya’nın başrolünde olduğu Kırmızı Oda dizisinin oyuncularından Tülin Özen bu kez bambaşka bir projeyle seyirci karşısına çıktı. Dijital dizi-film izleme platformu olan Netflix’in yeni projesi ‘Bir Başkadır’ seyircisiyle buluştu.

Kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Alican Yücesoy, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Tülin Özen, Derya Karadaş, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi oyuncuların yer aldığı dizi büyük ses getirdi.

Başroldeki Öykü Karayel’in yanı sıra ise diziye damga vuran bir başka başarılı Tülin Özen oldu. Bir Başkadır dizisinin ikinci bölümünde olan Tülin Özen ile Alican Yücesoy’un yatak sahnesi sosyal medyada çok konuşulanlardan oldu.

8 bölümden oluşan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve ’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor.

İddialı yatak sahnesiyle dikkat çeken dizide Tülin Özen’in başarılı oyunculuğu ve cesur kararı dikkat çekti. Bir psikologu oynayan Özen, erkek arkadaşıyla yataktaki sahnesiyle dikkat çekti.

Üstsüz görüntüsüyle ekrana yansıyan Özen’e beğeni yağdı. 40 yaşındaki güzel oyuncunun gençlere taş çıkartan fiziği de gözlerden kaçmadı. Fakat sosyal medyada Özen’i eleştirenler de yer aldı. Sahneleri çok iddialı bulan bazı kullanıcılar ”hiç yakışmadı” gibi yorumlar yaptı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.