Necla ve Metin Büyükşen’i Oğulları Uğur Büyükşen Mi Öldürdü?

Uğur Büyükşen, Annesi Necla Büyükşen ve Babası Metin Büyükşen’i öldürdü Mü?, Necla ve Metin Büyükşen Cinayetini Kim ya da Kimler İşledi?, Betül Büyükşen Cinayete Yardım Etti Mi?, Büşra Büyükşen Yalan Mı Söylüyor?

uğur büyükşen , betül büyükşen

Metin Büyükşen ve Necla Büyükşen Konya’nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesi’ndeki evlerinde kar maskeli bir saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülmüşlerdi. Tek görgü şahidi ise kızları Büşra Büyükşen. Ölen Çiftin Oğulları Uğur Büyükşen ve gelinleri Betül Büyükşen’le ise aralarında Mehir Anlaşmazlığı olduğu ise biliniyor.

Swap Raporlarında Neler Çıktı ? Uğur Büyükşen’de Swap İzleri Yoğunlukta Çıktı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında işlenen Metin ve Necla Büyükşen cinayeti ile ilgili Swap raporunun görüntüsüne ulaşılması ile gerçekler aydınlatılmaya başlandı. Büyük oğulları Osman Büyükşen, betül, uğur ve büşra’dan alınan swap raporunun fotoğrafını çekmişti. Belgede yazanları, Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen ve Prof. Dr. Arif Verimli yorumladı.

Büşra Büyükşen

Uğur Büyükşen, Betül Büyükşen ve Büşra Büyükşen’in Swap İzi Raporları

Metin ve Necla Büyükşen’in vahşice pompalı tüfekle katledilmesinden sonra olayın tek görgü tanığı kızları Büşra Büyükşen ve Oğulları Uğur Büyükşen ile gelinleri Betül Büyükşen’den swap izleri alınmıştı. Büyük oğulları Osman Büyükşen’in swap raporuna ulaşmasıyla Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen raporu yorumladı. Rapora göre Uğur Büyükşen’in ellerinde yoğunlukta barut izine rastlanırken, yüzünde ve kollarında barut izi, Betül Büyükşen’in ise yüzünde yoğunlukta ve ellerinde yoğunlukta olduğu açıklandı. Büşra Büyükşen’in ise sadece elbiselerinden ve kıyafatlerinden barut izine rastlandı.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.