Mutlu Kaya’nın Ablası Dilek Kaya Öldürüldü!

Mutlu Kaya Başından Vurulmuştu! Ablası Dilek Kaya Başından Vurularak Öldürüldü!

'da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra eski erkek arkadaşı tarafından başından vurulması sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın ablası, erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Olay, merkez Kayapınar ilçesi TOKİ sosyal konutlarında meydana geldi. İddiaya göre, bir şirkette muhasebeci olarak çalışan Dilek Kaya ile erkek arkadaşı arasında dün akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenli yaşandı.

Dilek Kaya Kurtarılamadı

Yaşanan büyüyünce Diyarbakır 8. Ana Jet Üst Komutanlığı'nda görevli Astsubay Y.Ç., belinden çıkardığı tabanca ile Dilek Kaya'ya ateş etti. Kurşunların isabet ettiği Kaya, olay yerinde hayatını kaybetti. Silah sesleri üzerine bölgeye 112 acil ve güvenlik güçleri sevk edildi. Açık olan kapısından eve giren ekipleri, Y.Ç'yi Dilek Kaya'nın cansız bedeni önünde buldu.

zanlısı Y.Ç., tarafından gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Dilek Kaya'nın cansız bedeni ise yapılan incelemenin ardından Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili geniş çaplı başlatıldı.

Erkek arkadaşı tarafından vurularak öldürülen Dilek Kaya'nın kardeşi Mutlu Kaya da 2015 yılında eski erkek arkadaşı tarafından başından vurulmuştu. Bir süre konuşamayan ve yürüyemeyen Mutlu Kaya, uygulanan sonrası yürüyüp konuşmaya başlamıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.