Müge Anlı’da Kayıp Ailesini Arıyordu! İddialar Kan Dondurdu

Bugün Müge Anlı’daki iddialar kan dondurdu

Müge Anlı’da Mehmet Turhan ile Firdevs Öztürk olayı Türkiye’nin gündemine oturdu. Kayseri’de 8 gündür kayıp olarak aranan çift ile ilgili kan donduran açıklamalar yapıldı.

İddiaya göre, Kayseri’de boşandıktan sonra da beraberliklerini sürdüren Mehmet Turhan ile Firdevs Öztürk çifti, 19 Mayıs tarihinde şüpheli bir şekilde kayıplara karıştı. Anne ve babasını bulmak için Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı’ya başvuran Yusuf. Turhan., 8 gündür kayıp olan babası ile ilgili kan donduran açıklamalarda bulundu. Kayıp babasının, amcası yüzünden 3 cinayetten sorumlu olduğunu, yabancı uyruklu bir kadının da kollarını satırla kestiğini ileri sürdü.

Canlı yayında babası Mehmet. Turhan.’ın geçmişte kız kardeşinin, 15 yıllık arkadaşının ve gasp ettiği başka bir şahsın cinayetinden sorumlu olduğunu söyleyen Yusuf. Turhan., babasının ayrıca yabancı uyruklu bir kadının da kollarını satırla kestiğini ifade etti.

55 yaşındaki Mehmet. Turhan’ın kaybolmadan hemen önce mal meselesi yüzünden husumetli olduğu ve anlatılan cinayetleri birlikte işlediği kardeşi Yusuf Turhan’a mektup yazdığı da ortaya çıktı. Canlı yayında Müge Anlı tarafından okunan mektupta, kayıp Mehmet Turhan’ın kardeşi Yusuf Turhan’a, “Sana bir fırsat veriyorum. Ya beni öldür, ya da öldürttür. Yüzleştikten sonra seni öldüreceğim. Şerefim ve namusun için herkese ibret olsun diye yapacağım” dediği öğrenildi.

Hem ağabeyinin hem de yengesinin kaybında şüpheli olarak görülen amca Yusuf. Turhan ise canlı yayına bağlanarak Orada yeğenim yusuf olayları çarpıtıyor diyerek kendisi hakkındaki iddiaları reddetti.

Bunun üzerine Müge Anlı anne ve babasını arayan Yusuf’a dönerek senin baban tam bir suç makinesi çıktı.Programa ihbar yağıyor birçok insanı mağdur etmiş biz anneni arıyalım dedi.Yusuf ben babamı pek tanımam küçükken görmüştüm bana kardeş derdi annemi arayalım

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.