Müge Anlı’da Bir Cinayet Daha Aydınlatıldı Mervenur’un Ölümünde Kan Donduran Detaylar…

4 aydır olan Mervenur Polat olayını da aydınlattı.Mervenur Polat’ın ölümünde kan donduran detaylar ortaya çıktı

Antalya’da 4 ay önce kaybolan 20 yaşındaki Mervenur Polat’ın cansız bedeni bulundu. Olayın ardından 5 şüpheli gözaltına alındı. Zanlılardan Cüneyt Akyol  genç ölünce korktuğu için polise haber vermediğini ve cesedini babasının evinin çatısına kurye ile götürdüğünü anlattığı kaydedildi.

Cüneyt Akyol Gökhan Hamurcu beni tecavüzcü olarak tanıtıyor.Ben bunları kabul etmiyorum.Evet Mervenur’un cesedinin bulunduğu yeri göstereceğim ancak ben öldürmedim.Uyuşturucudan öldü.

MERVENUR’A NE OLMUŞTU? MERVENUR’UN CESEDİ BULUNDU

Annesine bir kız arkadaşıyla buluşacağını söyledikten 2020’de evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan bir çocuk annesi 20 yaşındaki Mervenur Polat’a ne olduğu Müge Anlı ve ekibi tarafından araştırılıyordu. Mervenur Polat’ın cesedi Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki bir evin çatısında bulundu. Polat’ın cesedi, incelemenin ardından otopsi için AntalyaAdli Tıp Kurumuna gönderildi.  

Olayın ardından tarafından 5 şüpheli gözaltına alındı. Zanlılardan Cünedyt.Akyolun ifadesinde cinayetsuçlamasını kabul etmediği, Polat’ın nedeniyle öldüğünü öne sürdüğü öğrenildi.

4 AY BOYUNCA SAKLAMIŞ

Müge Anlı’nın aktardığı bilgilere göre Cüneyt, Merve Nur’u kendisinin öldürmediğini, uyuşturucu kullandıklarını ve sabah genç kadının öldüğünü gördüğünü söyledi. Korktuğunu ve paniğe kapıldığını söyleyen Cüneyt, cesedi sardıktan sonra kurye çağırdığını ve babasının evine kurye ile taşıdığını, 4 aydan bu yana da evin çatı katında cesedi sakladığını dile getirdi. 

Cesedin saklandığı apartmanın sakinlere ise yaşananlar karşısında dehşete düştü.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.