Müge Anlı ve Esra Erol İntihar Etmek İsteyen Adamı Vazgeçirmeye Çalıştı!

Eşinde Ayrılan Adam Çocuğunu Göremediğini Söyleyerek Yüksek Gerilim Hattına Çıktı! Müge Anlı ve Esra Erol İkna Etmek İçin Geldi!

İstanbul’ Bahçelievler’de Yenibosna da bulunan bir yüksek gerilim hattı direğine çıkan Ömer Karamahmut isimli şahıs eşinden ayrıldığını ve çocuğunu göremediğini iddia ederek yüksek gerilim hattı direğine çıktı. İntihar etmek istedi. Şahsı direkte gören vatandaşlar durumu hemen , itfaiye ve ekiplerine bilgi verdi. Yakınlarda stüdyoları bulunan ünlü sunucular Müge Anlı ve Esra Erol ise olay yerine gelerek yardımcı olmaya çalıştı.

Müge Anlı
Müge Anlı

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri şahsın aşağıya atlama ihtimaline karşı hava yastığı açtı. Bu sırada ekipleri de çevrede güvenlik önlemi alırken, Müge Anlı ve Esra Erol da intihar olayını duyar duymaz olay yerine geldi. Müge Anlı, şahısla ilk etapta megafon yardımıyla konuşmaya ve ikna etmeye çalıştı. Ancak, başarılı olamadı. Daha sonra itfaiye sepetine binen Müge Anlı, merdiven yardımıyla şahsın yakınına giderek bir süre konuştu ve kendisine yardım edeceğini ve programına çıkaracağını sözünü verdi.

Müge Anlı’nın ve Esra Erol’un İkna Çabaları…

Ancak şahıs yine ikna olmayarak bir süre daha direkte kaldı. Bu sırada Esra Erol da megafonla şahsı ikna etmeye çalıştı ancak bu da fayda etmedi. Daha sonra müzakereci Polis de şahısla uzun süre konuşarak şahsı ikna etti ve bulunduğu yerden aşağıya indirdi. Aşağıya indirilen Karamahmut kontolü yapılmak üzere olay yerinde bulunan ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja