Müge Anlı Canlı Yayında Açıkladı! Tecavüzcü Enişte Tutuklandı

Müge Anlı Canlı Yayında Açıkladı! Eniştenin Cinsel İstismarda Bulunduğu Abdurrahman Olayında Flaş Gelişme!

Müge Anlı’da eniştesi İsa Akman tarafından ormanlık alanda tecavüze uğradığını söyleyen Abdurrahman Çığ’ın itirafları Türkiye gündemine düşmüştü. Müge Anlı bahsi geçen sapık enişteyle ilgili son dakika gelişmesini canlı yayında duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı’da yaşanan olay tüm Türkiye’yi şoke etti. Ablasının boşandığı ve 20 yıllık eşi İsa Akman tarafından dolandırıldığını, ormanda tecavüze uğradığını söyleyen Abdurrahman Çığ, Müge Anlı’dan yardım istedi. Yaşanan inanılmaz olayın ardından bugün bir son dakika gelişmesi yaşandı. Bahsi geçen enişte ile ilgili flaş gelişmeyi bugün canlı yayında Müge Anlı açıkladı.

 ABDURRAHMAN’A CİNSEL İSTİSMARDA BULUNAN SAPIK ENİŞTE TUTUKLANDI

Yaşanan inanılmaz olayın ardından bugün bir son dakika gelişmesi yaşandı. Bahsi geçen enişte ile ilgili flaş gelişmeyi Müge Anlı canlı yayında açıkladı. Çığ Aliesi olayında hareketli saatler yaşandı. Müge Anlı, canlı yayının ardından gözaltına alınan eski enişte ve 3 arkadaşın 7 ay sonra tutuklandığını açıkladı.

NELER  OLMUŞTU? 

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle tatlı Sert programına başvuran Abdurrahman Çığ, anlattıklarıyla herkesi ekrana kilitledi.

40 yaşındaki Abdurrahman Çığ, 20 yıllık eniştesi İsa Akman tarafından kandırıldığı ve maddi ve manevi her türlü istismara uğradığını, bir ormanda kendisine tecavüz edildiği iddiasıyla Müge Anlı ve ekibine başvurdu.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI EKRANA GELDİ 

Akılalmaz olaylar zincirinde flaş bir gelişmesi yaşandı. Abdurrahman Çığ’a yapılan şantajın görüntüleri ortaya çıktı. Tüm Türkiye şoke oldu. Talihsiz adamın, Antalya Manavgat’a götürülüp çıplak fotoğraflarının çekilmesi herkesin ağzını açık bıraktı. Yaşadıklarını anlattı.

Çığ, “Benim orada fotoğraflarımı çekip vücudumun bazı yerlerini kestiler. Sonra da İsa Akman beni çıplak şekilde ablamla yaşadığı eve götürdü. 3 gün orada kaldım” dedi.

Abisi o halde görünce bir şey yapamadığını söyleyen abla kardeş ise, “Eşim 3 gün evden çıkmadı telefonumu da aldı. Ben de abimin yaşadıklarını dosyaya yazıp ona jandarmaya git dedim” ifadelerini kullandı.

ENİŞTENİN VUKUATLARI ORTAYA ÇIKIYOR 

Çığ başına gelenleri çıkıp açıklamasının ardından ailenin köylüleri Müge Anlı’nın programına telefonla bağlanarak İsa Akman’ın kendilerine yaşattıklarını anlattı.

Köylüler, Çığ ailesinin 980 hayvanının,  enişteleri tarafından alınıp satıldığı iddia etti. Enişte hakkında tecavüz ve dolandırıcılık suçlamalarının da olduğu ortaya çıktı:

İsa’nın 2019 yılında ölümle sonuçlanan bir vukuatının da olduğu öğrenildi. İddiaya göre, İsa’nın yaptığı peynirleri yiyen 9 kişi sağlık sorunları yaşadı 1 kişi de yaşamını yitirdi.  Öte yandan eniştenin Abdurrahman Çığ’ı işbirliği yaptığı Afyon’daki bir hocaya da götürdüğü söylendi. Kısmeti bağlı olduğu için evlenemediğine inandırıldı. Genç adam, Afyon’da hoca olduğu iddia edilen kişi tarafından okunduğuna v

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.