Sinem Ünsal Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Sevgilisi Kim?

? ? ? Hangi Burç? Sevgilisi Kim?

FOX 'de yayınlanan “Mucize Doktor” isimli dizi gün geçtikçe popülerlik kazanırken, dizi oyuncularının hayatları da merak konusu oluyor. Mucize Doktor'da Nazlı karakterini canlandıran Sinem Ünsal'ın biyografisini sizler için hazırladık. Peki Sinem Ünsal Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi Burç? Sevgilisi Kim?

Mucize Doktor Nazlı Kimdir, Sinem Ünsal Kimdir?
Mucize Nazlı Kimdir, Sinem Ünsal Kimdir?, Sinem Ünsal Kaç Yaşında? Sinem Ünsal Nereli? Sinem Ünsal Hangi Burç? Sinem Ünsal'ın Sevgilisi Kim?

Sinem Ünsal Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi Burç? Sevgilisi Kim?

“Mucize Doktor” adlı dizide doktorluk mesleğinde henüz asistan olan bir genç kızı canlandıran Sinem Ünsal, Nazlı karakteri ile Mucize dizisinin Ali Vefa isimli karakterinin ilk aşkı olarak dizide yer alıyor. Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993 doğumlu ve Foça‘lıdır. Aynı zamanda ikizler burcu olan başarılı oyuncu Sinem Ünsal, 2018 yılında Osmangazi Üniversitesinde Karşılaştırmalı Bölümünü bitirdi. Ek olarak benzer bir alanda da çift anadal yapan genç oyuncu 2019 yılında 25. Lions Türkan Kahramankaptan Ödül programında “Yılın En İyi Genç Oyuncusu” ödülünü aldı.

Mucize Doktro Nazlı Kimdir, Sinem Ünsal Kimdir,
Mucize Doktro Nazlı Kimdir?, Sinem Ünsal Kimdir?, Sinem Ünsal İnstagram Hesabı

Sinem Ünsal'ın Sevgilisi Kim? Sinem Ünsal'ın Yer Aldığı Diziler

Gençlerin severek izlediği dizilerin aranılan oyuncusu olmayı her zaman başaran Sinem Ünsal daha önceleri ise “Kızım”, “Siyah-Beyaz” ve “Çoban Yıldızı” adlı dizilerde rol almıştır. Ayrıca Cihangir Atölyesinde “Bir Alaturka Hikaye: Raif ile Letafet” adlı tiyatro oyununda yer almaktadır.

Sinem Ünsalİnstagram Hesabı - Sinem Ünsal Sevgilisi
Sinem Ünsalİnstagram Hesabı – Sinem Ünsal Sevgilisi

Şu anda Mucize dizisinde “Otizm” ve “Savant” Sendromu hastası olan Ali'nin aşık olduğu tecrübesiz bir asistan doktor olan Nazlı karakterine hayat veren Sinem Ünsal, “Müfit Aytekin Atölye” adlı kurumunda oyunculuk eğitimi almıştır. Sinem Ünsal'ın sevgilisini merak edenler ise hüsrana uğruyor çünkü şu an için bilinen bir sevgilisi ise yok.

Sinem Ünsal Kimdir, Sinem Ünsal Kaç Yaşında, Sinem Ünsal Nereli, Sinem Ünsal Sevgilisi, Sinem Ünsal Burcu
Sinem Ünsal Kimdir, Sinem Ünsal Kaç Yaşında, Sinem Ünsal Nereli, Sinem Ünsal Sevgilisi, Sinem Ünsal Burcu

Ünlü Oyuncunun İnstagram Hesabı İse Şöyle…

Sinem Ünsal İnstagram Hesabı ==> https://www.instagram.com/sinemunsal/

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.