Mucize Doktor Ali Kimdir? Taner Ölmez Kimdir? Kaç Yaşında?

Ali Kimdir ? Ali Karakterini Canlandıran ?

’de yayınlanan dizisi beğeniyle izlenmeye başladı. Peki karakterini canlandıran Ali Kimdir? ?

Taner Ölmez

Kimdir? Taner Ölmez Kimdir?

Mucize dizisinin baş karakteri Ali Karakterini Taner Ölmez canlandırıyor. Taner Ölmez, 9 Ağustos 1986 yılında İstanbul da doğmuştur.

Taner Ölmez Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde öğrenci olan Taner Ölmez birçok ve reklam filminde rol almıştır. Genç oyuncu İstanbul’un Altınları dizisindeki performansı ile dikkat çekmiştir. Kapalı Çarşı , Kül ve Ateş ve Tatar Ramazan dizilerinde de rol alan Taner Ölmez’in geniş kitleler tarafından tanınması ise Şehir dizisi ile olmuştur.

Taner Ölmez Mucize Doktor

1,79 cm boyunda ve 65 kilo ağırlığında olan başarılı oyuncu Taner Ölmez oyunculuğun yanı sıra Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest reklamlarında da oynamıştır. ’de yayınlanan ve dünyaca ünlü The O.C.dizisinin uyarlaması olan Medcezir ()’de Mert Serez karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda 2014 yılında Katil Joe oyununda gösterdiği başarıyla Afife Jale Ödülü’ne layık görülmüştür. 2016 yılında ise yine ’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakterini canlandırmıştır. Şu anda Mucize Doktor dizisinde Ali karakterini canlandırmaktadır.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.