Milletin Gözü Kulağı Cumhurbaşkanı’nın Bugün Açıklayacağı ”Müjde”de

Milletin gözü kulağı, Cumhurbaşkanı ’ın bugün açıklayacağı müjdeye kilitlendi

, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ’ın, bugün vereceği müjdeye kilitlendi. ’ın açıklamayı bugün saat 15.00’te İstanbul’da yapacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Organize Bölgesi’nde “Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni”nde yaptığı konuşmada, cuma günü verecekleri müjde ile ’de yeni bir dönemin açılacağını belirtti.

“Şu anda bu müjdenin biz de hayalleri ve rüyası içerisindeyiz”

Erdoğan; “Şu anda bu müjdenin biz de hayalleri ve rüyası içerisindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağına da şimdiden inanıyorum. Tabii açıklarsam bu işin heyecanı, her şeyi kaybolur. Onun için açıklamamakta fayda var diye düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Türkiye, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vereceği müjdeye odaklanırken, Erdoğan’ın açıklamayı bugün sat 15.00’te İstanbul’da yapacağı ifade edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cuma günü milletimize müjde vereceğiz

Bakan Albayrak tüyo vermişti

Hazine ve Maliye Bakanı , Başkent Organize Bölgesi’ndeki Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış töreninin ardından önemli açıklamalarda bulunmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjde duyurusu üzerine yapan Albayrak, “Türkiye için bir eksen değişikliği, önemli bir süreç olacak. Çok daha güzel günler bizi bekliyor. Türkiye artık bu teknolojilerde de söz sahibi ülkelerden birisi olacak. Bunun bir sonraki adımı enerji depolama. Biz bunu başardıysak, enerji depolama tesisinin de yakın gelecekte gerçekleştiğini göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja