MHP’nin Adaylıktan Geri Çektiği İsim Kalp Krizi Geçirdi

Osmaniye’de Geri Alınan MHP’li İsim Kalp Krizi Geçirdi

Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde, MHP’den Başkan olarak açıklandıktan 9 gün sonra sonra adayılığı geri alınan Mehmet Erol Müftüoğlu, kalp krizi geçirerek yoğun bakıma kaldırıldı.

Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde, MHP’den Başkan olarak açıklandıktan sonra adayılığı geri alınan Mehmet Erol Müftüoğlu, kalp krizi geçirerek yoğun bakıma kaldırıldı.Müftüoğlu’nun hayati tehlikesinin devam ettiğisağlık durumunun olduğu belirtildi.

ADAYLIK HEYECANI 9 GÜN SÜRMÜŞTÜ

21 Ocak günü MHP Genel Merkezince Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesine belediye başkanı olarak ismi açıklanan Mehmet Erol Müftüoğlu’nun adaylık heyecanı 9 gün sürdü. MHP Genel Merkezince Müftüoğlu’nun 30 Ocak günü geri alındığı .

SEÇİM ÇALIŞMASINDAYKEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

İddiaya göre, adaylıktan geri alındığını öğrenen Mehmet Erol Müftüoğlu, Hasanbeyli ilçesinde çalışmasındayken akşam saatlerinde ’in İslahiye ilçesindeki evine dönmek için beraberindekilerle yola çıktı. Yolda rahatsızlanan Müftüoğlu önce İslahiye ilçesindeki bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalesinde Mehmet Erol Müftüoğlu’nun kalp krizi geçirdiği anlaşıldı.

 

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Hayati tehlikesinin bulunduğu için ’teki özel bir hastaneye sevk edilen Müftüoğlu, yoğun ünitesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Mehmet Erol Müftüoğlu’nun hayati tehlikesinin devam ettiği ve sağlık durumunun olduğu kaydedildi.

Kaynak: İHA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.