Mesut Süre Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Mesut Süre Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Mesut Süre eski bir basketbolcu, Radyocu, Stand Up sanatçısıdır. Şu anda Youtube’da Konumuz Ne adlı kanalda Mesut Süre ile İlişki Testi adlı programı yapan Mesut Süre, çiftlerle düzenlediği komedi show ile adını tekrar duyurmuştur. Ek olarak “Mesut Süre ile İlişki Testi” adıyla yeni bir kanal açan Mesut Süre başarısını gün geçtikçe artırmaktadır. Mesut Süre Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? merak edenler için derledik…

Mesut Süre
Mesut Süre Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Mesut Süre Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Mesut Süre ile İlişki Testini sunan Mesut Süre radyocu ve Stand Up Sanatçısıdır. 23 Mart 1981 yılında Bursa’da doğan Mesut Süre ayrıca Koç burcudur. İlk, ortaokul ve lise öğrenimini Bursa’da tamamlayan Mesut Süre, Anadolu Üniversitesi, İşletme İngilizce bölümünü kazandıktan sonra, önce okul radyosunda çalışmış daha sonra ’de çeşitli mekanlarda kendi yazdığı metinlerle gösteriler düzenlemiştir.

Mesut Süre

Radyo’D ‘de Hakan Gündüz ile çalışan Mesut Süre, daha sonra Karma Türk Fm’de Onur Yar ile birlikte çalışmıştır. Şu anda ise “Mesut Süre İle İlişki Testi” programını sunmaktadır. “Mesut Süre İle İlişki Testi” çiftlerin tanışma hikayelerinden kıskançlıklarına, eski sevgililerinden arkadaşlarıyla ve aileleriyle bir çift olarak kurdukları ilişkiye kadar pek çok şeyi, konu almaktadır.

Mesut Süre
Mesut Süre

Radyoculuk Kariyeri

2007 yılında Rock Fm’de “Sabah Problemi” programını sunmaya başlayan Mesut Süre, ayrıca 07:00 – 10:00 saatleri arasında yayınlanan “Rabarba” programını hazırlayıp sunmaya başlamıştır.

Mesut Süre Youtube
Mesut Süre Youtube

’da çeşitli mekanlarda stand-up gösterileri yapan Süre, aynı zaman da Cuma akşamları 21:45’te, Bloomberg HT’de yayınlanan “Stand Up Comedy” programında da yer almıştır. Daha sonra Süre, İlker Gümüşoluk ve Mustafa Kemal Ayça ile “Piyasadan Büyük Alacağımız Var” kitabını 24 Kasım 2012 tarihinde Destek Yayın evinden yayınlanmıştır. Yaklaşık 1 yıldır radyo programını akşamları yapmaktadır.

Mesut Süre - Mesut Süre İle İlişki Testi
Mesut Süre – Mesut Süre İle İlişki Testi

Şu anda ise Youtube’da Konumuz Ne adlı kanalda Mesut Süre ile İlişki Testi adlı programı sunmaktadır ve bu gösterileri sahnelerinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca canlı olarak izlemek isteyenler için gösterilerin biletleri Biletix’te satışa sunulmaktadır.

Ödülleri

  • Aydın Üniversitesi İletişim 6. Geleneksel İletişim Ödülleri – En iyi radyo programı (2011)
  • Vefa Lisesi 6. Kemal Sunal ve Sanat Ödülleri – En iyi radyo programcısı (2011)
  • Çemberlitaş Anadolu Lisesi – En iyi radyo programcısı (2012)
  • 22. İTU EMOS Basari Ödülü (2015)
Mesut Süre Kimdir
Mesut Süre Kimdir

Oynadığı Filmler – Filmografisi

Mesut Süre
Mesut Süre
  • 2015 – Piyasadan Büyük Alacağımız Var
  • Yapışık Kardeşler
  • Bizans Oyunları

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.