Meltem Miraloğlu Kimdir? Meltem Miraloğlu’un Kocası

Meltem Miraloğlu Kimdir?, Meltem Miraloğlu Kaç Yaşında?, Meltem Miraloğlu Kiminle Evlendi? Meltem Miraloğlu’un Kocası Kimdir?

Geçtiğimiz günlerde 80 yaşında zengin bir Amerikalı ile evlenen 32 yaşında ki Meltem Miraloğlu’un kocası, yaşamı ve hayatı herkes tarafından merak ediliyor. Meltem Miraloğlu Kimdir?, Meltem Miraloğlu Kaç Yaşında?, Meltem Miraloğlu Kiminle Evlendi? Meltem Miraloğlu’un Kocası Kimdir?

Meltem Miraloğlu Hayatı
Meltem Miraloğlu Hayatı

Meltem Miraloğlu, 13 Ocak 1987 doğumlu ve 1.70 boyundadır. Ailesi yaşadığı maddi imkansızlıklar nedeniyle İstanbul’a göç etmiştir. Meltem Miraloğlu, 8 yıl önce şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün Hayat Devam Ediyor adlı dizisinde Hayat karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Meltem Miraloğlu Kimdir
Meltem Miraloğlu Kimdir?

Meltem Miraloğlu Merkezin’de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Hayatı Çalınan Çocuklar isimli sosyal sorumluluk projesin de rol almıştır. 2016 yılında yapımcı Tayfur ’la evlenmiş fakat 2017 yılında boşanmıştır. Sürekli olarak ’ya gitme hayali olan ve “green card” başvurularında bulunan Meltem Miraloğlu, 80 yaşında Patrick isimli zengin bir Amerikalı ile evlenerek bu hayaline kavuştuğu iddia edilmiştir. Los Angeles’ta yaşamaya başlayan ve vatandaşlık için evlendiği söylenen Meltem Miraloğlu daha önce Adını Kalbime Yazdım adlı dizide adlı karaktere hayat vermiş, en son olarak ise Sekerat Son filminde rol almıştır.

Meltem Miraloğlu’un Hikayesini Şarkıcı Onur Akay İse Şöyle Anlattı!

Onur Akay Meltem Miraloğlu ile ilgili şunları söyledi;

“Meltem eşi Patrick’e önce babam dedi, sonrasında ise evlendi ve ona kocam demeye başladı. Meltem Miraloğlu ’da yaşamayı ve Green Card sahibi olmayı her şeyden çok istiyordu. Bu hayalini gerçekleştirmek adına para biriktirerek ’ya gitti. Burada New Jersey’e yerleşmiş ancak bir süre sonra parası bitince tek odalı bir evde yaşamaya başlamış ve para kazanmak için de bir restoranda garsonluk yapmaya başlamış. Orada bir erkekle tanışmış ancak adam kıskanç biri olduğu için anlaşamamışlar, adam ona şiddet uygulamış hatta burnunu kırmış. Sonrasında benimle birlikte çalışan bir arkadaşım onu Chicago İllinois’e yanına almış ve orada Patrick’le (eşi) tanışmış.

Meltem Miraloğlu Kocası
Meltem Miraloğlu Kocası

Öğretmen emeklisi varlıklı bir adam olan Patrick onun bu haline acımış ve onu evlatlık almış. Hatta oğlunu arayarak bir kız kardeşin oldu bile demiş… Ancak sonrasında ikili arasında samimiyet artınca adam Meltem’den hoşlanmaya başlamış ve sonrasında evlilik teklif etmiş. Komşuları onların bu ilişkisine onay vermese de ikili bundan 10 gün önce nikah masasına oturmuş. Meltem’in Amerika vatandaşı olma isteği öylesine fazlaymış ki duyduğuma göre sevgilisinden şiddet gördüğü için açılan kamu davasında hakime ‘dayak yediğim için Green Card alabilir miyim?’ diye sormuş. Yakın çevresine de neredeyse 24 saat Amerika’da kalmak istediğini söylüyormuş.”

Meltem Miraloğlu İnstagram meltem miraoğlu kimdir, kaç yaşında, meltem miraloğlu eşi, meltem miraloğlu kocası, meltem miraloğlu amerika
Meltem Miraloğlu İnstagram

Meltem Miraloğlu, bu açıklamalar şu yanıtı vermiştir. “Yaş farkı sorun değil onun genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil, çok romantik bir evlilik teklifinde bulundu ve buna hayır diyecek kadın tanımıyorum”

Çocukluğundan beri oyunculuğa ve sinemaya ilgili olduğunu söyleyen Meltem Miraloğlu’un yer aldığı projeler ise şöyle;

Meltem Miraloğlu’un Rol Aldığı Filmleri

  • Sekerat Son 2016
  • Aşık Esme 2016
  • Ateş Atiye 2016
  • Güzel Günler Göreceğiz Feride’nin kardeşi 2012

Meltem Miraloğlu’un Rol Aldığı

  • Adını Kalbime Yazdım 
  • Hayat Devam Ediyor
  • Kılıç Günü
  • Bir Bulut Olsam

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.