Meliha Okur kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Meliha okur , ve ?

İşte Meliha Okur’un hayatı

 Meliha Okur pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, Meliha okur , ve ? Meliha Okur’un hayatı Newstr.Net’te…

Meliha Okur

Meliha Okur Kimdir? İşte Meliha Okur’un Hayatı…

Ekonomist, Gazeteci Yazar Meliha Okur 1951, doğumludur.. Çocukluk yılları Karadeniz Ereğli’de geçmiştir. Karadeniz Ereğli Lisesi’nin ardından İstanbul Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Ticari İlimler Akademisi Gazetecilik Halkla İlişkiler Yüksek Okulundan mezun olmuştur.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Meliha Okur….

Mesleki yaşantısına Gökkuşağı isimli siyasi dergide haberciliği ile adım atmıştır. kurulduğu dönemde Para Dergisi’ni çıkartan ekibin içerisinde yer almıştır. Uzun sure Doğan Grubu’nda çalışmış, Milliyet Gazetesi köşe yazarlığı yapmıştır.

CNN Türk’ün kurulma aşamasında yer alan 10 kişilik ekibin içerisinde olan Meliha Okur CNN Türk servisi sunucusu olarak program yapmıştır.

Sabah, Habertürk, Akşam, , NTV ve Yaban gibi kanallarda çalışmış en son Fox Haberde ekonomi servisinin başına geçmiştir. Sabah gazetesinde ekonomi üzerine yazılar yazmıştır.

Merve Mina Yıldırım – Meliha Okur

Fox ’de Merve Mina Yıldırım ile Benden Söylemesi isimli programın sürekli konuğu olan Meliha Okur, ekonomi yorumları ile mesleğine devam etmektedir.

’nin en deneyimli ekonomi gazetecilerinden olan Meliha Okur yazılı ve görsel basında ekonomi alanında pek çok çalışmaya imza atmıştır…

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja