Mehmet Muharrem Elbay Olayında Yeni Gelişme!

Dağda Yakıldı Mı? ’ın Başına Ne Geldi? ve ’ün Cinayetle İlgisi Ne?

Müge Anlı’da 2017’de Mehmet Muharrem Elbay, ’te ile ev anlaşmazlığı yaşadıktan sonra, 28 Şubat 2017’de ortadan kaybolmuştu. Mehmet Muharrem Elbay’a kendisine ait arazinin bir kısmını satmış fakat daha sonra Cahit Ergül ile aralarında anlaşmazlık yaşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Cahit Ergül’ün kardeşi programa katılarak kızını arıyordu. Fakat 3 yıl önce ortadan kaybolan Mehmet Muharrem Elbay’ın kaybı ile ilgili Cahit Ergül ve ’ün eşinin ilgisi olduğu ve muhtemel olabileceği şüphesi üzerine Zeynep Ergül’e sorular soruldu. Zeynep Ergül ise Mehmet Muharrem Elbay’ın dağda yakıldığını söylediğini kabul etti.

Mehmet Muharrem Elbay, Cahit Ergül, Zeynep Ergül, Kayıp, Cinayet
Mehmet Muharrem Elbay, Cahit Ergül, Zeynep Ergül, ,

Mehmet Muharrem Elbay, bundan 3 yıl önce ’te ortadan kaybolmuş ve ile ilgili aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan Cahit Ergül baş şüpheli olarak görülmüştü. Cahit Ergül’ün verdiği çelişkili ifadeler ve Mehmet Muharrem Elbay’dan aldığı 300 bin liralık senet dikkat çekmişti.

Mehmet Muharrem Elbay Kaybı – 2017 Müge Anlı

Mehmet Muharrem Elbay’ı Dağda Mı Yaktılar?

Müge Anlı’ın programına kızını aramak için katılan Cahit Ergül’ün kız kardeşi Zeynep Ergül’e cinayetle ilgili sorular soruldu. Zeynep Ergül, kardeşi Cahit Ergül’ün Mehmet Muharrem Elbay’ı dağda yaktığını eşi Ercan’ı ziyarete gittiğinde cezaevinin önündeki kadınlara anlattığı ortaya çıktı. programında tekrardan gündeme gelen olayda, Cahit Ergül, kız kardeşi Zeynep Ergül ve eşi Ercan’ın ilgisi olduğu düşünülüyor.

Zeynep Ergül Ne Saklıyor? Cahit Ergül’e Neden Diyor?

Olayla ilgili sürekli olarak çelişkili ifadeler kullanan Zeynep Ergül’ün bir şeyler sakladığı ve Cahit Ergül’e diyerek köyde anlattığı ise biliniyor. Mehmet Muharrem Elbay kaybolduğu zamanlarda Gaziantep’te aralarında anlaşmazlık bulunan evin bahçesinde aranmıştı.

Zeynep Ergül, Cahit Ergül, Mehmet Muharrem Elbay, Gaziantep, kayıp, cinayet,
Zeynep Ergül, Cahit Ergül, Mehmet Muharrem Elbay, Gaziantep, kayıp, cinayet,

Elbay’ın kaybolduğu alanda 3 şüphelinin de o bölgede olduğu tespit edilmişti. Zeynep Ergül’ün ise eski eşi Ercan’ı korumak için sustuğu düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja