Mansur Yavaş’tan Bir İftarda Benden Kampanyası!

Mansur Yavaş’tan Ramazan Ayı İçin “Bir İftarda Benden Kampanyası”

Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, ihtiyaç sahiplerinin iftar sofralarını donatmak için “Bir iftar da benden” adıyla yeni bir kampanya başlattı. Ramazan ayının başlaması nedeniyle hesapları üzerinden “Bir iftar da benden” adıyla kampanya başlatan Mansur Yavaş, vatandaşların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere “www.iftarver.com” adresi üzerinden 15 TL ödeyerek iftar menüsü satın alabileceğini söyledi.

Corona virüsü ı nedeniyle hem sokağa çıkamayan hem de ortak iftar sofralarında bu yıl buluşamayan vatandaşları düşünen Mansur Yavaş, iftar sofralarını özellikle ihtiyaç sahibi vatandaşların ayağına götürecek kampanyayı hesapları üzerinden duyurarak, birlik ve dayanışma çağrısı yaptı.

Şunları Söyledi;

Kardeşliğin ve dayanışmanın ayı Ramazan’ın birlik olmaya ihtiyacımız olduğu bu günlerde büyük ailem Ankara’ya ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

6 milyon tek yürek oluyor, iftar sofrasında buluşuyor. www.iftarver.com ile evinde yapacak kimsesi olmayan ve evinden çıkmaması gereken 65 yaş üstü vatandaşlara, kronik hastalara, engellilere ve dar gelirli ailelere yardımcı olabilirsiniz.

‘www.iftarver.com’ adresinden BELPA A.Ş.’den 15 TL ödeyerek ihtiyaç sahibi bir vatandaşımız için iftar menüsü satın alabilirsiniz.

Ramazan ayı mesajında, “Mübarek Ramazan ayının bereketini birlikte paylaşıyor, iftarda ekmeğimizi bölüşüyoruz. Beraber olacağımız nice iftar sofralarında görüşmek dileğiyle” ifadelerine yer veren Başkan Yavaş, huzurun ve bereketin artması temennisinde de bulundu.

Mansur Yavaş

“Bir iftar da benden” kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, www.iftarver.com adresi üzerinden 15 TL’ye dilediği kadar iftar paketi satın alabilecek.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.