Mansur Yavaş’ın Kampanyası Rekor Kırıyor…

Büyükşehir Belediye Başkanı ’ın başlattığı “6 Milyon Tek Yürek Bayram Etsin” kampanyasında toplam destek tutarı 6 saatte 2 milyon lirayı geçti.

Mansur Yavaş

2 Milyon Lira Bağış Toplandı

Mansur Yavaş, “Veresiye Defteri Kapatma” ve “İftar Ver” kampanyasından sonra Ramazan Bayramı için yeni bir kampanya başlattı. “6 milyon tek yürek bayram etsin” kampanyasını ’dan duyuran Yavaş, “’da her aile bayram etsin, çocukların yüzündeki gülümsemeyle şeker tadında bir bayram olsun istiyoruz” notunu düştüğü destek kampanyasına 6 saatte 2 milyon TL’nin üzerinde bağış yapıldı.

Kampanya sitesi www.ankaratekyurek.com adresi üzerinden açıklanan verilere göre “Su Ver” bölümünde 18 bin 895 faturaya 694 bin 231 lira, “Bilet Ver” bölümünde 3 bin 352 bilete 183 bin 381 lira L, “El Ver” bölümünde ise 6 bin 214 kişiye 1 milyon 134 bin 100 lira tutarında destek olundu.

Teşekkür Etti


Mansur Yavaş, “Ne kadar birbirlerini tanımasalar da, yardımda bulunan ve yardım alan vatandaşlarımın mutlu uyuyacağını bilmek bizler için en büyük ödül. Katkı sağlayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İyiliğin gücünü bir kez daha gösteriyorsunuz” dedi.

Ödenen destek tutarı anlık olarak www.ankaratekyurek.com adresinden yayınlanmaya devam ediyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.