Makbule Sarı Cinayetinde Dayı ve Yeğeni İtiraf Etti!

15 Kasım'da evinde domuz bağı ile bağlanmış halde vahşiçe öldürülmüştü. programınada konu olan cinayette katillerden itiraf geldi. Makbule Sarı'nın zanlısı olarak bölgede çalışan işçilerden Hayrettin G. ve yeğeni Serkan U. gözaltına alındı. Dayı ve yeğen olan cinayeti nasıl işlediklerini itiraf etti.

Makbule Sarı'nın Katilleri
Makbule Sarı'nın Katilleri

polisin başarılı operasyonu ile çözüldü. 74 yaşındaki ı öldüren kişilerin kiralık araçla cinayetten 1 gün önce ilçeye geldikleri belirlendi. Daha sonra Hayrettin G. ve yeğeni Serkan U., gözaltına alındı. ile sorgulanan şüpheliler, polisteki ilk sorgularında cinayeti itiraf etti.

“Fındığı Satmışlar, Televizyonu da Çöpe Atmışlar”

Dayı-yeğen cinayeti maddi sıkıntılar nedeniyle işlediklerini söylerken, evden aldıkları 1 kilogram çuval fındığı sattıklarını, televizyonu ise çöpe attıklarını bildirdi.

Makbule Sarı Cinayetini Ettiler

15 Kasım'da evinde domuz bağı ile bağlanmış halde bir çuval içerisinde ölü olarak bulunan 74 yaşındaki Makbule Sarı'nın oğlu Recep Ali Sarı,  Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak annesinin katil ya da katillerinin bulunmasını istedi. Ordu Korgan ilçesinde işlenen cinayetle ilgili yaşlı ın evinde bulunan yaklaşık değeri Türk lirası ile 300-500 Bin TL arası altın ve ın çalındığı tespit edildi. Fakat yaşlı kadının evinden bulunan tüplü televizyonun, 2 çuval fındığın, ağzındaki altın dişlerin çalındığı ortaya çıktı. Yaşlı kadının dik şekilde duran bir çuvala konularak çuvalın dikildiği fakat yarıda bırakılarak katil yada katillerin gittiği öğrenilmişti. Emniyet ekiplerinin düzenlediği operasyonla Hayrettin G. ve yeğeni Serkan U., gözaltına alındı. Makbule Sarı cinayeti ile sorgulanan şüpheliler, polisteki ilk sorgularında cinayeti itiraf etti.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.