LGBT’lere Tehditler Yağıyor

Her yıl LGBT (Lezbiyen, Gay, Bisexüel, Transgender)  topluluğu tarafından düzenlenen Onur Yürüyüşü öncesi Alperen Ocakların’dan tehditler yağdı. Bu yıl 25 Haziran 2017  saat 17:00 da Taksim’de düzenlenmesi planlanıyor.

LGBT-

Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı olan Kürşat Mican isimli şahıs, KRT’ye yaptığı açıklamada “Devlet eğer müsaade ederse biz müsaade etmeyeceğiz, biz yürütmeyeceğiz” diyerek, “Biz hiçbir şekilde ne olursa olsun yürütmeyeceğiz. Onlar hangi bölgede yürüyecekse gideriz o bölgeye o caddeyi kapatırız onlar gelemez zaten oraya. İstesek 200 bin kişi de buluruz” ifadelerini kullandı.

Söz konusu şahıs tehditlerinin devamında, “Bunların projesi her mahallede bir yapı oluşturmak. İstihbaratımızı uyarıyoruz. Bu bir proje, kapitalist, komünist, emperyalist güçlerin projesi. Eşcinselliği yaygınlaştırarak, aile birliğini yok etmek, üremeyi durdurmak, karı koca ilişkisini sonlandırmak ve karı koca ilişkisinden doğan çocukların yetişip vatana millete hayırlı fert olabilmesini engellemek istiyorlar. Aile yapısının temeline koyulmuş dinamittir. Gençler o yöne doğru meylediyorlar. Özellikle mahalle çalışmalarına indiler” şeklinde cümleler sarf etti.

https://www..com/watch?v=AzJe1FLv4tQ

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja