Leyla Aydemir Cinayetinde En Son Gelişme…!

Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra dere kenarında cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki ’in ölümüyle ilgili şok bir gelişme yaşandı. programında bugün Müge Anlı Adli Tıp raporundan cinsel istismar bulgusuna rastlanmadığını açıkladı. ’in açlıktan veya tecavüz nedeniyle ölmediğini açıklarken minik kızın neden öldüğünün tespiti henüz yapılamadı. Ayrıca çocuğun soğuk bir yerde tutulduğu belirtildi.

Leyla Aydemir

Neler Olmuştu?

Ağrı kent merkezinde yaşayan Şükran- Nihat Aydemir çiftinin 3’ü erkek, 7 çocuğundan 6’ncısı olan Leyla, Ramazan Bayramı’nın ilk günü merkeze 15 kilometre uzaklıktaki 300 nüfuslu Bezirhane köyüne gitti. Aile, yakınlarıyla bayramlaştıktan sonra Nihat Aydemir’in babasının evine geldi. Aydemir çifti içeri girerken, Leyla, kapı önünde oynamaya başladı. Yaklaşık 15 dakika sonra dışarı çıkan çift, kızlarını bulamadı.

leyla aydemir cinayeti
leyla aydemir cinayeti

Günlerce AFADJandarma Arama Kurtarma (JAK), Jandarma Özel Harekât (JÖH) ekipleri tarafından kadavra arama köpekleriyle aranan Leyla’nın 18 gün sonra cansız bedeni bulundu.

Köye 3 kilometre uzaklıktaki Kurudere mevkiinde yüz üstü su içerisine atılan Leyla Aydemir’in açlıktan öldüğü belirlendi. Üzerinde sadece ‘nazar boncuklu’ kolyesi kalan minik Leyla’nın kıyafetleri de yine daha önce defalarca aranan cesedinin bulunduğu yerde bir hafta sonra tarla biçmeye giden köylüler tarafından bulundu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja