Kürşat Ayvatoğlu Kimdir? “Kokain” Videosu

Twitter’da hakkında binlerce tweet atılan ve uyuşturucu madde kullandığı iddiasıyla gündeme gelen kişinin Kürşat Ayvatoğlu olduğu iddia edilmişti. Yapılan incelemede görüntülerde ki kişinin iddia edildiği gibi Kürşat Ayvatoğlu, olduğu ortaya çıktı. Bugün itibariyle İnsanlar bunun üzerine Kürşat Ayvatoğlu Kimdir?, ? Nereli? Kürşat Ayvatoğlu Biyografi gibi aramalar yaparak bilgi sahibi olmaya çalıştılar. Peki Kürşat Ayvatoğlu Kimdir?.

Kürşat Ayvatoğlu Kimdir
Kürşat Ayvatoğlu Kimdir

Kürşat Ayvatoğlu Kimdir? Biyografisi

26 Mart 2021 sabahı lüks bir içerisinde uyuşturucu madde kullanan birinin görüntüsü sosyal medyaya düştü. Bu ismin ise AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın Özel Kalemi Kürşat Ayvatoğlu olduğu anlaşıldı. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmada Kürşat Ayvatoğlu’nun ve facebook gibi sosyal medya paylaşım sitelerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte fotoğrafları olduğu görüldü. Görüntülerle ilgili iktidar kanadından Süleyman Soylu, yaptı. Soylu, uyuşturucu madde kullandığı için gözaltına alınan, ifadesi alındıktan sonra dün serbest bırakılan ve bugün bir kez daha gözaltına alınan Kürşat Ayvatoğlu’nun dönem dönem kokain kullandığı, arkadaşlarına satın alıp temin ettiği yönünde bulgulara eriştiklerini söyledi. Satıcılığı ile ilgili henüz bir bulgumuz yok. Dönem dönem kullanıyormuş. Arkadaşlarının ifadelerine göre bu bir yerden satın almış ve temin etmiş. Bu ifade yüzde yüz doğru olmayabilir. Arkadaşları da pudra şekeri gibi kendilerini aklamak istiyor.

Soylu Şunları Söyledi;

“Birlikte kullandığı arkadaşlarıyla alacak verecek meseleleri var. Meselenin içerisine şantaj girince kamuoyuna veriliyor. Dört mesele var burada: Bir, kullanıcılık var. İki, özendirme mi yapılıyor? Üç, yoksa şantaj olarak mı piyasaya sürdüler? Dördüncüsü de temin. Dördünden biri veya birkaçı.”

Kürşat Ayvatoğlu Hakkında Atılan Tweetler ve Olay İse Şöyle;

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın özel kalemi Kürşat Ayvatoğlu olduğu iddia edilen bir kişinin “Kokain” kullandığı görüntüler büyük tepki gördü: Twitter’da büyük gündem olan ve binlerce Tweet atılan video ile ilgili ise atılan “AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın özel kalemi Kürşat Ayvatoğlu lüks aracında kokain çekiyor” tweeti atıldı.

Kürşat Ayvatoğlu, Kokain, Hamza Dağ
Kürşat Ayvatoğlu, “Kokain”

İddialara göre AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın özel kalemi Kürşat Ayvatoğlu olduğu iddia edilen bir kişi lüks aracında “kokain” çekerken görüntülendi. Video internet üzerinden hızla yayıldı. Tepkiler gecikmezken Kürşat Ayvatoğlu’nun Süleyman Soylu ve Recep Tayyip Erdoğan ile beraber olduğu fotoğraflar paylaşıldı.

İşte O Tweetler;

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.