Koronavirüs’ü Yenen Aleyna Tilki Aşı Yaptırmayacağını Açıkladı

ü yenen Aleyna Tilki'den ilginç çıkış: Sektöre güvenmediğim için yaptırmayacağım

Aleyna Tilki

Geçtiğimiz haftalarda yakalandığı koronavirüsü yenen Aleyna Tilki, Bebek'te sohbet ettiği muhabirlerle hakkında konuştu. İlaç sektörüne güvenmediğini söyleyen Tilki, “Anneme, kendime ve kardeşime aşı yaptırmayacağım” dedi.

20 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Ayaküstü mensuplarıyla sohbet eden şarkıcı, koronavirüs ı hakkında ve 'ye gelecek olan aşı hakkındaki görüşlerinden bahsetti.

aleyna tilki
Aleyna Tilki

“İNSANLAR VİRÜSTEN DEĞİL İLAÇLARDAN ÖLÜYOR”

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ve atlatan şarkıcı, “İnsanlar Covid-19'dan değil ilaçlar yüzünden ölüyor. Aşıya karşıyım. Eğer saçmalıyorsam yaşıma verin. Zaten sıtma ilacı ilaçlar veriyorlar hastalara… Acaba korona değil de insanlar ilaçtan mı ölüyor?” şeklinde konuştu.

“GÜVENMEDİĞİM İÇİN AİLEMLE AŞI YAPTIRMAYACAĞIZ”

Koronavirüs testlerine inanmadığını söyleyen Tilki, sözlerine şöyle devam etti: “Maskelerimizi takmalıyız, ilaç verirlerse içmeliyiz, bilmiyorum. Ama benim sezgilerime göre insanların bir çoğu koronadan değil ilaç yüklemesinden dolayı ölüyor. Anneme, kendime, kardeşime aşı yaptırmayacağım. Çünkü güvenmiyorum. Dünyada ilaç sektörüne de güvenmiyorum. İlaç sektörünün ticaret mi yapıyor, yoksa başka bir planı mı var bunu bile bilmiyorum. Ben tamamen şahsi konuşuyorum.”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.