Köpeklerin Bulduğu Kafatası Mehmet Ali Koran’a Ait Çıktı!

’da tekne boyacılığı yapan , 24 Aralık 2019 tarihinden ortadan kayboldu. programına katılan aile iş arkadaşlarından şüpheleniyordu. Bölgede bulunan köpekler bir insan kafatası getirmişti. Yaklaşık 7 ay sonra bölgede bulunan insan kafatasını inceleyen ekipler kafa tasının ’a ait olduğu tespit etti. Cinayetten şüphelenen ekipleri Koran’ın 4 yakın arkadaşını gözaltına alındı.

Mehmet Ali Koran, Müge Anlı, Köpeğin Bulduğu kafatası, Muğla,  Bodrum
, , , ,

Mehmet Ali Koran’ın Kaybolduğu Gece Birlikte Olduğu Arkadaşları Gözaltına Alındı!

24 Aralık 2019 tarihinden ortadan kaybolan Mehmet Ali Koran’ın o gece arkadaşları ile birlikte olduğu ve kız arkadaşı ile buluşmaya gittiği öğrenilmişti. Uzun zamandır haber alınamayan genç adamın gece geri tersahaneye döndüğü ve sabah 5’te geri tersaneden çıktığı söylenmişti.

Olay ile ilgili baş şüpheli ise patronu Recep Bey!

Mehmet Ali Koran’ın cinayete kurban gittiği düşünülürken, hem patronu hemde ev arkadaşı Recep bey baş şüpheli. programına katılan Recep Bey, oğlunu arayan Mehmet Ali Koran’ın annesine intihar edeceğini söyledi. Anne’de oğlumu çıkar sonra intihar et demişti.

Mehmet Ali Koran, Recep
Mehmet Ali Koran, Recep

Muğla’nın Bodrum ilçesinde 16 Temmuz günü sokak köpekleri tarafından bulunan bir kafatası üzerinde yapılan incelemeler sonrasında kafatasının şahıs Mehmet Ali Koran’a ait olduğu ve şahsın bir cinayete kurban gittiği değerlendirildi. Soruşturmayı derinleştiren Muğla Asayiş Şube Müdürlüğü Büro ekipleri, Koran’ın 4 yakın arkadaşını şüphesiyle gözaltına alındığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja