Kızların Resimlerini de Görüyoruz Çaktırma Diyen Dekan İstifa Etti

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı skandal sözler sonrası istifa etti. Gazi Üniversitesi dekanı Orhan Acar, uzaktan eğitim için bağlandığı video konferans sırasında kameranın açık olduğunu unutup, odada bulunan kişilerle konuşmasına devam ederek “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece çaktırma” diyerek kahkaha attı. Görüntüler ise sosyal medyada büyük tepki çekti.

Sosyal medyaya düşen skandal sözler twitterda gündem olurken yurttaşlar tepkilerini #GaziFenDekanıİstifaEt etiketini kullanarak gösterdi. Orhan Acar’ın bugün görevinden istifa ettiği duyuruldu.

Gazi Üniversitesinden Açıklama

Olay sonrası Gazi Üniversitesinden açıklama geldi. Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar’ın istifa ettiği duyuruldu. İşte O Açıklama…

Orhan Acar
Orhan Acar

“Üniversitemiz Fen Fakültesi Dekanlık görevini vekaleten yürüten Prof. Dr. Orhan Acar’ın sosyal medya ve basına yansıyan ifadeleri nedeniyle yasal süreç başlatılmış olup, sürecin selameti açısından kendisi 13.05.2020 tarihinde istifa etmiştir….”

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et