Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’a Girişi Engellenirse Ne Olacak ?

chp istanbul
Adalet Yürüyüşü

Adalet Yürüyüşü’ne devam eden Genel Başkanı ’nun İstanbul’a girişinin engellenmesi durumunda ne yapacağı belli oldu. PM üyesi Mehmet Ali Çelebi de hesabından dikkat çeken bir mesaj yazdı. Çelebi, “Kılıçdaroğlu, İstanbul’a almazlarsa oturma eylemi başlatacak” diye yazdı. Bu arada yürüyüşün 21’inci gününde emniyet güçlerine ait araçlar kortejin solunda adeta bir duvar oluşturarak karşı şeritten gelebilecek tehlikelere karşı tedbir aldı.

Genel Başkanı ’nun, ’li vekil Enis Berberoğlu’nun tutuklanması sonrasında başlattığı “Adalet Yürüyüşü” 21. gününe girdi. Kemal Kılıçdaroğlu, ’de parti MYK’sını topladı. CHP PM üyesi Mehmet Ali Çelebi de hesabından dikkat çeken bir mesaj yazdı. Çelebi, “Kılıçdaroğlu, İstanbul’a almazlarsa oturma eylemi başlatacak” diye yazdı.

 

Adalet Yürüyüşü – İstanbul

KAÇ KİLO VERDİĞİ YÖNÜNDEKİ SORULARI YANITLADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçısı Hakan Balamir’in hayatını kaybetmesi nedeniyle yakınlarına başsağlığı dileyerek, “Hakan Balamir dünyamızın en önemli sanatçılarından birisiydi ve hayatını kaybetti. Yakınlarına, dünyasına başsağlığı diliyoruz. Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

Yürüyüş sırasında zayıflayıp zayıflamadığının sorulduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Zaman zaman soruyorlar zayıfladın mı, kilo verdin mi? diye. Kemerde bir ilik kazandım onu ifade etmek isterim. Ama öyle 5 kilo vermem söz konusu değil” diye konuştu.

ARAÇLARLA ÖNLEM ALINDI

ve jandarma bugünkü ’Adalet Yürüyüşü’ sırasında olağanüstü önlemler aldı. Yürüyüşe katılanlar, D-100 karayolunun ulaşıma kapatılan İstanbul yönünde yürürken, emniyet güçlerine ait araçlar ise yolun sol şeridinde ilerliyor. Emniyet güçlerine ait araçların sol şeritten gitmesi ile ulaşıma açık olan yönünden gelebilecek her hangi bir saldırı ihtimaline karşı da önlem alındığı belirtildi. Yürüyüşte Körfez Hereke Mahallesi geçilerek konaklama yapılacak Dilovası Tavşancıl mevkiine ulaşıldı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja