Kemal Büyükdeniz Cinayetinde İtiraf Geldi! Hüseyin Kasnakçı Cinayeti İtiraf Etti!

programında Konu Alınan Kemal Büyükdeniz Cinayetinde Geldi! Yakın Arkadaşı Hüseyin Kasnakçı Cinayeti İtiraf Etti!

Kemal Büyükdeniz Cinayeti, Mersin Anamur
Kemal Büyükdeniz Cinayeti, Anamur

Mersin’in Anamur ilçesinde Avanos yaylasında işkence edilerek öldürülen 2 çocuk babası Kemal Büyükdeniz cinayetinde itiraf geldi. Müge Anlı’nın programına katılan en yakın arkadaşı Hüseyin Kasnakçı gözlaltına alınarak sorgulanırken cinayeti itiraf etti. Hüseyin Kasnakçı’nın Kemal Büyükdeniz’in öldürüldüğü yere aynı gün içerisinde bir kaç kez gittiği kamera kayıtlarına yansıdı.

Kemal Büyükdeniz Cinayeti, Katil Hüseyin Kasnakçı
Kemal Büyükdeniz Cinayeti, Hüseyin Kasnakçı

Hüseyin Kasnakçı Kemal Büyükdeniz’i Öldürdüğünü Etti!

günü verdiği çelişkili ifadeler ve torununun kendisini yalanmasıyla büyük şüphe çekmişti. 7 kişinin gözaltına alındığı olayda Hüseyin Kasnakçı aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan Kemal Büyükdeniz’i bir tartışma sırasında öldürdüğünü itiraf etti.

Kemal Büyükdeniz, Hüseyin Kasnakçı
Kemal Büyükdeniz, Hüseyin Kasnakçı

Hüseyin Kasnakçi istemeden kaza ile arbede sırasında öldürdüm dedi. Yaylada öldürülen Kemal Büyükdeniz cinayetinde akrabaları katille yakın ilişkileri olduğunu söylerken itiraf karşısında şaşkınlığa uğradı. cinayetle ilgili zaten bilinen bir şeydi. Jandarma olayı delillendirdi ben sadece fotoğrafı çekiyorum dedi. Cinayetin tek başına mı yoksa birden fazla kişi ile işlendiğini ve ortaklarının kim olduğu, olayı kimlerin sakladığı ise araştırılıyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.