Kayıp Kardeşler Bulundu!

Kardeşler Melike Baturalp ve Bünyamin Baturalp Şanlıurfa Kent Merkezinde Bulundu!

Karne günü iki kardeş Melike Baturalp ve Bünyamin Baturalp Şanlıurfa’nın siverek ilçesinde kaybolmuşlardı. İki kardeş bugün emniyet müdürlüğüne bağlı şube ekipleri tarafından bulundu.

Kayıp Kardeşler Bulundu
Kardeşler Bulundu – Melike Baturalp ve Bünyamin Baturalp

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, dün saat 08.30 sıralarında karnelerini aldıktan sonra kaybolan Melike Baturalp (14) ve kardeşi Bünyamin Baturalp (11) sağ olarak bulundu. eşliğinde kontrolünden geçirilen çocuklar ailelerine teslim edilecek.

Karne Korkusu Yüzünden Korkarak Otostop Çekip Kaçmışlar!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, dün saat 08.30 sıralarında karnelerini aldıktan sonra kaybolan Melike Baturalp (14) ve kardeşi Bünyamin Baturalp (11), akşam saatlerinde Şanıurfa kent merkezinde bulundu. Topçu Meydanında Şube Arama ekipleri tarafından fark edilen Baturalp kardeşler, önce kontrolünden geçirildi. Ardından ifadeleri alınmak üzere Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. durumları iyi olduğu öğrenilen kardeşlerin karne korkusu yüzünden evden ayrıldıklarını yolda otostop yaparak Şanlıurfa kent merkezine geldikleri öğrenildi. Geceyi bir binan giriş katındaki merdiven arasında yatarak geçirdikleri öğrenilen çocukların çok üzgün oldukları görüldü. Müjdeli haber çocukların Siverek’te yaşayan ailesine haber verilmesi üzerine yakınları Şanlıurfa’ya geldi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.