Kayıp Ayşe Altuntaş ile İlgili Şok Gelişme!

’da Kaybı İle İlgili Gelişmeler…

yaklaşık 40 gün önce İstanbul Sultangazi’de kızıyla birlikte yaşadığı evden sabah erken saatlerde çıktıktan sonra kayıplara karıştı. ’tan ise 18 Temmuz’dan beri haber alınamıyor. kaybı ile ilgili ise bugün şok bir gelişme yaşandı.

Ayşe Altuntaş - Mehmet Taşdelen - Müge Anlı
Ayşe Altuntaş –

Ayşe Altuntaş ile Görüşen Taksici Konuştu

Ayşe Altuntaş kaybı ile ilgili verdiği çelişkili ifadeler ve tutarsızlıklarla şüphe çeken, bugün Müge Anlı’ın programına katıldı. Aynı zamanda geçtiğimiz gün Ayşe Altuntaş’ın başka birisi ile ilişkisini olduğunu iddia eden ’in iddialarını Taksici Yılmaz bey yalanladı. kendisine iftira atıldığını öne sürerek üzerinde ki şüpheleri dağıtmak mı istiyor sorularını akla getirdi.

Mehmet Taşdelen
Mehmet Taşdelen

42 yaşında ve 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş’ın uzun süredir, ilişkisi olduğu öne sürülen kuzeni Mehmet Taşdelen Taksici Yılmaz Bey ile ilişkisi olduğunu öne sürmüştü. Fakat Taksici Yılmaz Bey, Mehmet Taşdelen’in Ayşe Altuntaş’ı dövdüğünü sonrasında çektiği fotoğrafları ise kendine gösterdiğini söyledi. Mehmet Taşdelen’in Ayşe Altuntaş’ı öldüresiye dövdüğü öldü zannedip bıraktığı ve çektiği fotoğrafları ise taksici Yılmaz Bey’e gösterdiğ ortaya çıktı. Mehmet Taşdelen ayrıca Ayşe Altuntaş’ı dövdüğünü de itiraf etti. Annesini aramak için Müge Anlı’ın programına başvuran Fadime Altuntaş annesi Ayşe Altuntaş’ı hala arıyor. Ayşe Altuntaş’ın ise öldürülmüş olma olasılığı üzerinde duruluyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.