Kadir Şeker Tahliye Edildi Mi?

Kadir Şeker Tahliye Oldu Mu?

’da sevgilisi tarafından darp edilen Ayşe D.’yi kurtarmak için Özgür Duran’a müdahale eden ve daha sonra çıkan kavgada Özgür Duran’ı öldüren Kadir Şeker’in tahliye edildiği iddia edildi. Sosyal medyadan paylaşılan videoda Kadir Şeker’in ailesinin sevinçli olduğu gözlenirken aslında avukatların tahliye talebinin kutlandığı ortaya çıktı fakat Kadir Şeker’in avukatlarının mahkemeye yaptığı tahliye başvurusu reddedildi.

Kadir Şeker Tahliye, Kadir Şeker, Özgür Duran
Kadir Şeker Tahliye, Kadir Şeker, Özgür Duran

Yapmıştı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip , “Tabii orada Kadir insani, vicdani bir durum sergiledi, ortaya koydu. Bundan sonraki süreç yargı ile ilgili bir süreç. Temenni ederiz ki adil bir karara varılır.” demişti. üzerinden paylaşılan bir video da Kadir Şeker’in tahliye olduğu iddia edildi.

Kadir Şeker Olayı

’da üniversiteye hazırlanan Kadir Şeker, Selçuklu ilçesi Kosova Mahallesi’ndeki parkta bir kişinin sevgilisini darbettiğini görmüş, çifti ayırmaya giden genç, bu sırada saldırgan Özgür Duran’ın sözlü ve fiziki müdahalesiyle karşılaşmıştı. Genci bir süre kovaladığı ve darp ettiği ileri sürülen Duran, boğuşma sırasında aldığı bıçak darbesiyle yere yığılmıştı. Göğsüne aldığı yara nedeniyle ekiplerince Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Duran, müdahaleye rağmen hayatını kaybetmişti.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja