Kadir Ezildi Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı

? ? ? Hangi Burç ? Ne İş Yapıyor ?

19 Mart 1995’te İstanbul’da Bakırköy Devlet Hastanesinde dünyaya Geldi. Kadir Ezildi, TLC adlı kanalda yayınlanan Temizlik Avcıları adlı programla ’de bir çok kişinin özellikle de kadınların beğenisini toplayan ünlü bir isim haline geldi. Şu anda Temizlik Benim İşim adlı programın suncusu olan ve Balık Burcu olan Kadir Ezildi ile ilgili merak edilen soruların cevabını bulacağınız Kadir Ezildi ?, Ne İş Yapıyordu? ?, Hangi Burç?, ? Boyu Kaç? Babası hayatta mı? merak edilenleri sizler için derledik.

Kadir Ezildi, Kadir Ezildi Kimdir
Kadir Ezildi, Kadir Ezildi Kimdir

Kadir Ezildi Kimdir ? Kadir Ezildi Kaç Yaşında ? Kadir Ezildi Nereli ?

TLC’de yayınlanan Temizlik Avcıları adlı programda temizlik takıntısı olan ev hanımı Arzu Nar Gül ve Hülya Yavuz Özseçen ile birlikte her hafta ’in en pis evlerini temizliyen Kadir Ezildi, daha sonra FOX ’de “Temizlik Benim İşim” adlı programın sunucusu oldu. Kadir Ezildi 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. 26 Yaşında ve 1.78 boyunda olan Kadir Ezildi balık burcu olup, aynı zamanda takıntılı bir temizlik hastasıdır. TLC’de yayınlanan programla ünlenen Kadir Ezildi, Annesi ve Kardeşi Kerem Ezildi ile birlikte İstanbul Maltepe’de yaşamaktadır. Şu anda “Temizlik Benim İşim” adlı programda hem sunuculuk hemde temizlik yapmaktadır.

Kadir Ezildi Kimdir Temizlik Avcıları
Kadir Ezildi Kimdir ? Kadir Ezildi Kaç Yaşında ? Kadir Ezildi Boyu Kaç?
Kadir Ezildi Kimdir ? – TLC Temizlik Avcıları

Temizlik avcıları adlı programda sergilediği dobra tavır ve , gibi kanallarında paylaştığı videolarla gün geçtikçe ünlenirken, komşularıyla olan ilişkileri de dikkat çekiyor. Ayrıca temizlik güç, kuvvet gerektirir erkek işidir diyerek temizliğe farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Kadir Ezildi Temizlik Benim İşim
Kadir Ezildi Temizlik Benim İşim

Erzurumlu komşularla büyüdüğünü söyleyen Kadir Ezildi’in Annesi Bayburt’lu Babası ise Konyalıdır. Kadir Ezildi temizlikte verdiği ip uçları ve özellikle obsesif temizlik konusunda hassaslığı ile TLC’de Temizlik Avcıları adlı programda ünlenmiş ve hastanede çalıştığı işi bırakarak “Temizlik Benim İşim” adlı programın sunucusu olmuştur.

Kadir Ezildi Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor
Kadir Ezildi Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor

Kadir Ezildi Ne İş Yapıyor ?

Kadir Ezildi, özel bir hastanede depo görevlisi ve arşiv sorumlusu olarak çalışıyor. Mesai saatleri dışında eve geldiği süre içerisinde gece saatlerine kadar temizlik yaptığını söyleyen Kadir Ezildi sırf bu yüzden evde misafir ağırlamayı sevmiyor. Kadir Ezildi temizlik yaparken söylediği sözler ve özellikle de temizlik konusunda titizliği ile büyük ilgi görüyor. 2019’da FOX ile anlaşan Kadir Ezildi, “Temizlik Benim İşim” adlı programla ekranlarda yer almaya devam edecek.

Kadir Ezildi Kimdir, Hangi Burç, TLC Temizlik Avcıları.
Kadir Ezildi Kimdir, Hangi Burç, TLC Temizlik Avcıları

Kadir Ezildi Ayrıca ’dan paylaştığı canlı yayın ve videolarda da insanların ilgisini çekiyor ve güldürmeyi başarıyor işte o videolardan bir tanesi…

Kadir Ezildi’in Hesapları İse Şöyle;

Kadir Ezildi Kısa Sürede Sosyal Medyada da Büyük Bir Beğeniyle Karşılaşırken Sosyal Medya Hesapları Aşağıdaki gibidir;

Kadir Ezildi
Kadir Ezildi Sosyal Medya Hesapları

Kadir Ezildi’in İnstagram Hesabı ===> https://www.instagram.com/kadir_ezildi/?hl=tr

Kadir Ezildi’in Youtube Kanalı ===> https://www.youtube.com/channel/UCqsncZp3o2Yt0Te2tKjeQhQ?app=desktop

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja