Kadın ve Erkeklerin Korkulu Rüyası! İşte Doğal Yöntemler

Gözaltı Torbalarını Gidermenin  En Doğal Yolları

1 -Gözaltı torbalarınızdan mı şikayetçi misiniz? Doğal yöntemleri düzenli olarak uygularsanız bu morluklardan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Göz çevresindeki koyu halkalar ve göz torbaları, yorgun gözükmenizin yanı sıra daha yaşlı görünmenize neden oluyor. İşte daha canlı ve diri bir görünüm için doğal formüller…

2 -Papatya veya yeşil çay poşetlerini buzdolabında yarım saat soğutun. Bu poşetleri gözünüzün üstünde bekletin. Yaklaşık olarak 5-10 dakika cildinizde beklettikten sonra yüzünüzü yıkayın ve göz kreminizle cildinizi nemlendirin. Bu yöntemi düzenli olarak uyguladığınız taktirde kısa sürede gözaltı torbalarından kurtulabileceksiniz.

3 – yağı gözaltı morluklarının giderilmesine yardımcı olan doğal yöntemlerden bir tanesidir. Düzenli kullanıldığı zaman koyu renkli halkalarının yok olmasının yanı sıra iltihabı da azaltır.

4 -Hindistan cevizi yağını makyajınızı temizlemek için kullanabilirsiniz. Bu yağ hem cilt onarımını desteklemektedir hem de cildinizi beslemektedir. Hindistan cevizi yağı ile su geçirmez maskarayı bile silmeniz mümkün.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.