İzmir’de Bihter Yalçınsoy Cinayeti! Boşanmasına Saatler Vardı…

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde korkunç bir cinayeti yaşandı. 31 yaşında ki ’un bugün boşanma davası görülecekti. 31 yaşındaki genç eşi 36 yaşındaki tarafından annesinin yanında 3 kez bıçaklanarak öldürüldü.

İzmir'de Kadın Cinayeti, Bihter Yalçınsoy, Rahman Yalçınsoy, Bugün Boşanma Davası Vardı
İzmir’de Cinayeti, , , Bugün Boşanma Davası Vardı

İzmir’de korkunç bir daha gerçekleşti. Boşanma davası için İzmir’e giden Bihter Yalçınsoy, eşi Rahman Yalçınsoy’un bıçaklı saldırısına uğradı. Kardeşinin evinde yeğenlerini oynatırken, kapının çalması ile kapıya bakan genç kadın orada 3 kez bıçaklanarak öldürüldü. Genç kadın eğer ölmeseydi bugün boşanma davası görülecekti. Evin kapı eşiğinde bıçaklanan genç kadının annesi Müge Anlı’nın programına bağlandı. Acılı anne çocuğunun kucağında can verdiğini açıkladı. Acılı anne “Artık Yeter” diyerek feryat etti.

Bihter Yalçınsoy Kurtarılamadı!

Komşuların ihbarı üzerine adrese ve ekipleri sevk edildi. Yaralanan Bihter Yalçınsoy, yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak Yalçınsoy, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Bihter Yalçınsoy’un cansız bedeni otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı. Rahman Yalçınsoy ise ekiplerinin çalışması sonucu kısa sürede yakalandı. Gözaltına alınan Yalçınsoy, sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü Büro Amirliği’ne götürüldü.

’den İzmir’e Gelmişti!

31 yaşındaki genç kadın Bihter Yalçınsoy’un bedeninde 2’si göğüs ve 1’i yüz bölgesinde olmak üzere toplam 3 derin kesiğe rastlandı. Bihter Yalçınsoy’un boşanma davasında hazır bulunmak üzere yaşadığı il olan ’den İzmir’e geldiği ve kız kardeşinin evinde kaldığı öğrenildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja