İşte Fatih Portakal’ın Yeni Adresi! Hepinizin Sesi Olacağım

yeni adresini açıkladı! “Hepinizin sesini duyuracağım”

Fox ’den ayrılan , hesabından video paylaşarak kanalında haberciliğe ve sorunların üzerine gitmeye devam edeceğini duyurdu. Portakal ayrıca, röportajların da olacağını belirtti.

Fatih Portakal

Fox ’den ayrılan Fatih Portakal ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Kişisel hesabından bilgisi paylaşan Portakal, haberciliğe devam edeceğini açıkladı.

’ta 20 günde 200 bin takipçiye ulaştığını duyuran Fatih Portakal, yeni haberlere ve röportajlara kendisine ait kanalında devam edeceğini ifade etti.

Portakal, şöyle konuştu:

“Aslında olduktan sonra, işi bıraktıktan sonra sosyal medyada olacağımı düşünüyordum ama bu kadar fazla olacağını düşünmüyordum. Özellikle YouTube’ta. Artık insanlara ulaşmanın bir sınırı yok, sadece televizyon ortamından yapılamayacağını görüyorsunuz. Bu yüzden YouTube’a girme kararı aldım. 20 günde 200 bin aboneyi geçtik.”

“SORUNLARI ORTAYA ÇIKARMAYA DEVAM EDECEĞİM”

“Burada yapmak istediğim yine sorunları ortaya çıkarmak ve üzerine gidip bilgisi olanlardan bilgi almak ve bunları sizlerle paylaşmak. Zaman zaman canlı yayına konuklar da alacağım. Hepinizin sesini duyuracağım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja