İstanbul’da Vahşet Boğazı Kesilerek Öldürüldü…!

İstanbul’da korkunç olay! Boğazı kesilerek öldürüldü…!

İstanbul Zeytinburnu’nda iki grup arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle başlayan bıçakların da kullanıldığı kavgaya dönüştü. uyruklu Feridun Muhammedi (20) boğazı ve vücudunun bazı yerlerinden bıçaklandı. Kavgaya karışan kişiler daha sonra olay yerinden uzaklaştı.

Olay, 23.30 sıralarında Zeytinburnu Sümer Mahallesi 29. Sokakta bulunan İmamı Caferi Sadık civarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, uyruklu 20 yaşındaki Feridun Muhammedi, ismi öğrenilemeyen başka bir uyruklu bir kişiyle tartışmaya başladı.

BOĞAZINI KESTİ

kısa sürede kavgaya dönüştü. Bıçaklı kavgada ismi öğrenilemeyen kişi, Afganistan uyruklu 20 yaşındaki Feridun Muhammedi’nin boğazını kesti. Kanlar içinde yere yığılan Feridun Muhammedi’yi görenler durumu hemen ve 112 acil ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekiplerinin yaptığı sonucunda Feridun Muhammedi’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Kaçan şüphelinin yakalanması için geniş çaplı çalışma başlatıldı

MORGA KALDIRILDI

Olay yerine gelen ekipleri çevrede geniş önlemi aldı. Olay yerinde yapan ekipler delilleri topladı. Görgü tanıklarının da ifadelerini alan ekipler kaçan şüpheliyi yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı. Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Feridun Muhammedi’nin cenazesi Adli Tıp Morguna kaldırıldı.

Olay ile ilgili sürüyor. İHA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.