İstanbul’da Korkunç Kadın Cinayeti!

İstanbul’da dehşet anları kamerada!

İstanbul Arnavutköy’de bir sokak ortasında pompalı silahla vurularak öldürüldü. Dehşet anları çevredekiler tarafından görüntülendi.

İstanbul'da dehşet anları kamerada!

İstanbul Arnavutköy’de bir , eşi tarafından sokak ortasında pompalı silahla vurularak öldürüldü. Olay anında burada olan oğlu, annesinin başında gözyaşı dökerken, dehşet anları çevredekiler tarafından görüntülendi. 

Olay, Nenehatun Mahallesi Sungurlu Sokakta sabah saatlerinde meydana geldi. Evli olan Hatice Çelik ve Veysi Çelik arasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıktı. Tartışmanın ardından sokağa çıktı. Eşinin peşinden giden Veysi Çelik, pompalı tüfekle sokak ortasında kadına ateş açtı. Veysi Çelik bir süre sonra tekrar olay yerine gelerek, çevredekilerin engellemelerine rağmen tekrar kadına ateş açtı. Bu sırada orada olan yeğeni, Veysi Çelik’in elinden silahı aldı. Hatice Çelik ise hayatını kaybetti. Hatice Çelik’in oğlu annesinin başında gözyaşı döktü. İhbar üzerine olay yerine ve ekipleri yönlendirildi. Dehşet anı çevredekiler tarafından görüntülendi. Saldırganın tüm engelleme çabalarına rağmen kadına ateş ettiği görüldü.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.