İstanbul’da Askeri Helikopter Düştü

İstanbul’da askeri düştü

İstanbul Çekmeköy’de bir askeri helikopterin düştüğü öğrenildi. Olay yerine ekipler sevk edildi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya  hesabından yaptı. Yerlikaya, “Çekmeköy ilçemizdeki bir site içerisine askeri helikopterimiz zorunlu iniş yaparken düştü.” dedi.

Aynı ilçede geçtiğimiz Kasım ayında da bir askeri  düşmüş, 5 şehit olmuştu.

İstanbul Çekmeköy’de Kirazlı Mahallesi’nde site içine askeri helikopter düştü. yerine çok sayıda ve sevkedildi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, askeri helikopterin zorunlu iniş yaparken düştüğünü ve 4 yaralı askerin Sancaktepe ve Araştırma Hastanesine sevk edildiğini duyurdu.

İstanbul Çekmeköy Kirazlı Mahallesi’nde bir site içerisine askeri helikopter düştü. yerine çok sayıda ve ekibi sevkedildi.

VALİ YERLİKAYA: ZORUNLU İNİŞ YAPARKEN DÜŞTÜ, 4 YARALI HASTANEYE KALDIRILDI

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, askeri helikopterin zorunlu iniş yaparken düştüğünü söyledi. hesabından yapan Yerlikaya “Çekmeköy ilçemizdeki bir site içerisine askeri helikopterimiz zorunlu iniş yaparken düştü.” dedi.

Yerlikaya “Alınan ilk bilgilere göre; Çekmeköy ilçemiz Kirazlıdere Mahallesi Sultangazi Caddesi Parkverde Sitesine düşen askeri helikopterdeki 4 yaralı askerimiz Sancaktepe  ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir.” ifadelerini kullandı.

 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.