İstanbul Esenyurt’ta Yaşanan Korkunç Cinayet…!

Kötü Kokular Gelmeye Başlayınca Arandı

İstanbul Esenyurt’ta kötü kokular gelen eve giren , vahşice öldürülmüş bir kadına ait ceset buldu. Küçük kızın 3 gün boyunca annesinin cesedinin bulunduğu evde yaşadığı ortaya çıktı.

İstanbul Esenyurt’ta Yaşanan Korkunç

Olay, Esenyurt İnönü Mahallesi 354 Sokakta bulunan 4 katlı binanın giriş katında sabah 08.00 sıralarında ortaya çıktı. İddiaya göre, görevlisi olarak bir işyerinde çalışan Elif Özde Uzun’un 3 gündür işe gelmemesi üzerine mesai arkadaşları evini kontrol etmeye geldi.

“Annem Üç Gündür Uyuyor…”

Elif Özde Uzun
Elif Özde Uzun

Kapıyı Uzun’un 7 yaşındaki kızı S.T. açtı. Küçük S.T., “Annem 3 gündür uyanmadan uyuyor. Onu uyandıramadım, hiç yataktan kalkmadı” dediği Uzun’un iş arkadaşları, evden gelen kötü koku üzerine durumu Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Eve gelen polis ekipleri, kadının vücudunun çeşitli yerlerinde morarmalar, karnında ve boğazında kesikler olduğunu gördü. Ekipler, yaptığı incelemede Uzun’un ellerinin kahverengi bir deri kemerle önden bağlı olduğunu belirledi.

Babası Annen Hatsa Sana Bulaşır Dedi

Polis ekiplerinin ifadesine başvurduğu küçük S.T.’nin, babasının kendisine, ‘Annen hasta odaya girme sakın, sana da bulaşır’ diyerek kısa süre sonra evden ayrıldığını söylediği öğrenildi. 7 yaşındaki S.T.’nin 3 gün boyunca annesinin cesedinin olduğu evde yalnız kaldığı tespit edildi.

Erhan T. Esenyurt - Cinayet
Erhan T. Esenyurt –

10 Yıldır İmam Nikahlı Yaşadığı Kocası Aranıyor

Polis ekipleri, Elif Özde Uzun’un yaklaşık 10 yıldır nikahıyla yaşadığı marangoz eşi Erhan T.’yi bulmak için çalışma başlattı.

Erhan T.’nin, evden ayrıldığı, 3 günden bu yana geri dönmediği, çalıştığı iş yerine de gitmediğini tespit etti. Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Elif Özde Uzun’un nikahlı eşi Erhan T.’yi cinayet şüphelisi olarak aramaya başladı. DHA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.