İsmail Küçükkaya Dayak İddiaları İle İlgili Ahmet Hakan’a Konuştu…!

İsmail Küçükkaya, Eda Küçükkaya’ya Şiddet İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu…!

FOX Tv sunucusu İsmail Küçükkaya’nın Eda Küçükkaya boşanma dilekçesinde eşinden şiddet gördüğünü söylemişti. İsmail Küçükkaya eşini dövdüğü iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu…

FOX TV’nin başarılı habercisi Çalar Saat’in sunucusu İsmail Küçükkaya ile eşi Eda Küçükkaya arasındaki boşanma davası sürerken, Küçükkaya’nın eşinin mahkemeye verdiği dilekçede şiddet iddiası yer aldığı öne sürüldü.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, yazdığı köşe yazısında İsmail Küçükkaya’ya ‘Böyle korkunç bir iddiayı geçiştirmemen gerekir. Üstünü örtmeye falan kalkışma. Çıkıp bu iddiayla hesaplaş lütfen’ çağrısı yapmıştı. İsmail Küçükkaya eşinin ‘dayak iddialarıyla ilgili ilk kez Ahmet Hakan’ı aradı ve o iddiaları yalanlandı

Ahmet Hakan’ın yazısında konuyla ilgili bölüm şu şekilde:

”Dün, ‘İsmail! Eşine şiddet uyguladın mı? Çık ve bu iddiayla hesaplaş’ diye yazmıştım ya… İsmail aradı, ‘üzdün beni’ diye söze başladı. Ardından da hakkındaki iddiayı yalanladı.

‘Dövme falan yok, işin içinde başka maksatlar var’ diyerek bazı bilgiler verdi. Ancak İsmail, mahkemenin verdiği yayın yasağı nedeniyle bana verdiği bu bilgileri kamuoyuna aktaramadığını söyledi. İsmail’e şunları söyledim:

Ben konuyu bir iddia olarak değerlendiriyorum İsmail. Haklı ya da haksız olduğuna dair bir şey söylemedim. Ama senin ‘Yayın yasağı var, konuşamıyorum’ demenin, sosyal medyanın alıp başını gittiği şu dönemde hiçbir anlamı yok”.

Ne Olmuştu…

İsmail Küçükkaya hakkında eşi  dilekçesinde darp iddialarında bulunmuştu. Küçükkaya ise önceki gün kadına şiddete karşı olduğunu belirten cümleler sarfetse de bu kamuoyunu pek de tatmin etmemişti. ’ı da tatmin etmemiş olacak ki, bugün ki yazısının büyükçe bir bölümünü İsmail Küçükkaya’ya uyarı için ayırmış.

İşte, Ahmet Hakan’ın “Böyle olmaz İsmail” başlıklı yazısı ve uyarıları…

BÖYLE OLMAZ İSMAİL!

Sevgili İsmail Küçükkaya…

Senin hakkında eşin tarafından dile getirilen çok korkunç iddialar var.

Eşin,  dilekçesinde kendisine şiddet uyguladığını falan söylüyor.

Darp etmişsin, daha fazla darp edeceğini ama konumunu düşündüğünü söylemişsin falan…

Sevgili İsmail Küçükkaya…

Her gün ekranlarda kadına yönelik şiddete itiraz eden, “annelerimiz” falan diyerek sempatik bir imaj çizen, çağdaş ve medeni bir insan profili ortaya koyan senin…

Böyle korkunç bir iddiayı geçiştirmemen gerekir. Üstünü örtmeye falan kalkışma. Çıkıp bu iddiayla hesaplaş lütfen.

Sevgili İsmail Küçükkaya…

Hiçbir şey olmamış gibi yaparak, geçiştirerek falan olmaz!

Mutlaka ama mutlaka seni sevenleri ikna edecek bir şeyler söylemelisin.

Yoksa olmaz, olamaz!

Sevgili İsmail Küçükkaya…

Sakın bana kızma!

Sakın bozulma!

Eminim ki benzer bir  iktidar medyasının tam göbeğindeki bir isimle ilgili gündeme geldiğinde sen de benim yaptığımı yapardın!

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.