İrem Derici’nin Dikkat Çeken Paylaşımı

Sokağa çıkma yasağını kedisiyle geçirmek isteyen birini arıyorum paylaşımına İrem Derici: Hep kızlar yazıyor

İrem Derici, yılbaşındaki 4 günlük sokağa çıkma yasağını kendisiyle birlikte geçirecek bir kişi aradığını duyurdu. Daha sonra üzüldüğü bir paylaşım yapan ünlü şarkıcı ‘Hep kızlar yazıyor' dedi.

İrem Derici yılbaşında uygulanacak olan 4 günlük sokağa çıkma yasağını duyunca dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Derici ilk paylaşımında, “Yılbaşındaki 4 günlük yasağı benimle geçirmeye razı, peygamber sabırlı birey ya da bireyler aranıyor” yazdı.

Ünlü şarkıcı ardından ise “Hep kızlar yazıyor” diyerek üzüntüsünü belirtti.

Kendi kanalında Özgür Aras'ın sorularını cevaplayan İrem Derici, “Hiç sorulmamış sorular” konseptiyle takipçilerinin karşısına çıkmıştı.

yapardım'

İrem Derici, “Duyulmayacağını bilsen hangi suçu işlerdin?” sorusuna verdiği cevapla şaşırttı. Ünlü şarkıcı,  yapardım. Merkez bankasını soyardım. İnsan kaçırmak suçsa eski sevgililerimi kaçırırdım. Bir eve ya da odaya tıkardım. Asla hayata dönemeyecekler. Orada yemeklerini sularını verirdim. Orada kalsınlar, orada yaşasınlar, orada hayatları bitsin. Bir daha sosyal hayata karışamasınlar” dedi.

“Ben unutmuş olsam da onlarla ilişkim çoktan bitmiş olsa da magazinde bir hatunu kollarına taktıklarında ben kuduruyorum” diyen Derici, “Hayatlarını benimle bitirmiş olmalılar. En güzel hatunları bulup kollarına takıyorlar. Ben kuduruyorum… arasına çıkmasınlar bende kalsınlar…” açıklamasında bulundu.

Ardından 33 yaşındaki şarkıcı, “Bir mektup yazma hakkın olsa kine ve ne yazardın?” sorusunu yanıtladı.

‘Özür dilerdim'

Derici, “Eski sevgililerimden birine yazardım. Her şey çok güzel giderken sapıtıp kendi problemlerimin derdine düşüp güzel giden ilişkiyi mahvettiğim için özür dilerdim. Bir daha bırak bu kadar güzel bir şeyi yaşamayı yarısı kadar güzel bir şey yaşayamayacağı için” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı, daha önce Rıza Esendemir ile bir evlilik yapmış; boşandıktan sonra da Lider Şahin, Ataberk Özdene, Genco Ecer gibi isimlerle aşk yaşamıştı.Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.