İpsizcambaz Nedir? İpsizcambaz Kimin?

E-ticaret platformları her geçen gün büyümelerini hızlandırırken, ipsizcambaz adlı e-ticaret platformu ipsizcambaz.com dikkat çekmeye başladı. Peki İpsiz cambaz nedir? ipsizcambaz kimin?, ipsizcambaz kime ait?, ipsizcambaz hakkında yorumlar neler? ipsizcambaz e-ticaret platformunun komisyon oranları ne?, ipsizcambaz ne kadar komisyon alıyor?, ipsizcambaz nedir? ipsiz cambaz komisyon oranları ne? işte o soruların cevabı…

İpsizcambaz, ipsizcambaz.com, İpsiz Cambaz, ipsizcambaz, ipsiz cambaz, e-ticaret

Eskiden pek fazla önemsenmeyen vede gelişmemiş olan e-ticaret ekonomisi özellikle son 3 yılda büyük bir patlama yaptı. E-ticaret siteleri çoğu büyük marka ve kuruluşun cirolarını geride bıraktı. Trendyol, Hepsiburada, n11, gittigidiyor gibi e-ticaret siteleri 5 Milyar TL’in üzerinde cirolarıyla şaşırtırken, 2020’de ise Nisan ayından itibaren Covid-19 pandemisi tüm dünyada etkisini gösterdi. Bu durum e-ticaret platformlarının büyümelerini hızlandırdı. Online alışveriş ve e-ticaret alanlarında büyümeler zirve yapmışken, büyük firmaların hızlı büyümesi bazı sorunları beraberinde getirdir. Fakat online alışveriş ve e-ticaret ekonomisi büyümeye devam ediyor. Şimdi ise bu büyük rekabet ortamında İpsizcambaz adlı e-ticaret sitesi ipsizcambaz.com alan adı ile piyasaya girmeye çalışıyor.

İpsizcambaz İle İlgili Merak Edilen Sorular ve Cevapları

İpsizcambaz adlı e-ticaret sitesi ile ilgili internet üzerinde yer alan bilgileri ile 2 ofisi bulunan ipsizcambaz şu anda Ankara’da biri Hacettepe Teknokent bünyesinde ofisi ve diğeri Konya yolunda bulunan Yıldırım Kule’de yer alan ofisi ile çalışmalarını sürdürüyor.

İpsizcambaz.com ile ilgili Yorumlar

Ekşi sözlükte yer alan bilgilerle e-ticaret sektörünün pazaryeri tarafında yeni oyuncusu olarak yorumlanan fakat eleştirilere de mağruz kalan ipsiz cambaz ile ilgili şu yorumlar yapılmıştır.

  • “tamam e-ticarete gireceksin, karşında o kadar rakip varken yeni bir şeyler deneyeceksin eyvallah hatta ekşi’ye gelip reklam da yapacaksın ama ipsizcambaz nedir arkadaş?”
  • “büyük ihtimal batacak olan e ticaret sitesi. tasarımı kopya ama hangi siteden bilemedim. hazır şablon büyük ihtimal . pazar yeri sitesinin başarılı olması için jenerik bir isim ve yenilik olması gerekir . ki pazar da yer alacak kişiler seni tercih etsin. jenerik isim yok. ipsiz cambaz ın bir apzar yeri sitesi olacağı son aklıma gelen şey bile olmazdı. nasıl bir yenilik var avantaj var onu da anlamadım. editleyeceğim bunu bakalım tahminim doğru çıkacak mı. arkasında büyük bir firma yoksa (biz kimiz oldukları kısımda kim oldukları yazmıyor) kendisine maksimum iki yıl veriyorum. reklamlar sona erdi”

İpsiz cambaz ile ilgili diğer bilgiler ve merak edilen sorular ise şöyle;

ipsizcambaz Kimin? ipsizcambaz.com Kime Ait?

E-ticaret sitesi ipsizcambaz ile ilgili merak edilen soruların başında ise kime ait olduğu yer alıyor. ipsizcambaz adlı e-ticaret sitesinin yönetim kurulu başkanlığını ve kuruculuğunu ise Ramazan Kurtoğlu üstleniyor.

ipsizcambaz Logo, ipsiz cambaz

ipsizcambaz’ın Komisyon Oranları Ne? İpsiz Cambaz Ne Kadar Komisyon Alıyor?

İpsizcambaz.com’un kısaca ipsizcambaz’ın komisyon oranları tam olarak bilinmese de diğer e-ticaret sitelerinden çok daha uygun ve düşük komisyon oranlarına sahip olduğu söyleniyor. Bu durum ise “İpsizcambaz komisyon Oranları”, “İpsiz cambaz Komisyon” gibi anahtar kelimeler ile merak ediliyor. İpsizcambaz ile ilgili google’da çok aratılan kelimelerin başında yer alan bu kelimelerden bir başka kelime ise “ipsizcambaz mağaza girişi” olarak karşımıza çıkıyor.

İpsizcambaz Nedir?

İnsanların en çok merak ettiği soruların başında ise iki soru yer alıyor. Bu Sorular İpsizcambaz nedir? ve İpsizcambaz ne yapar?. İpsizcambaz adlı e-ticaret platformu 2016 yılında Ankara’da Hacettepe Teknokent bünyesinde kurulmuştur. İpsizcambaz.com adlı e-ticaret platformunun üretici ile tüketici arasında güvenli bir köprü kurmak amacıyla oluşturulduğu iddia edilmektedir.

ipsizcambaz nedir
ipsizcambaz kimin, ipsizcambaz kime ait, ipsizcambaz e-ticaret platformunun komisyon oranları ne, ipsizcambaz ne kadar komisyon alıyor, ipsizcambaz nedir

İpsizcambaz adlı sitenin içerisinde “Çarşı”, “Pazar” ve “Hal” olmak üzere 3 ana kategori mevcuttur. İpsizcambaz’ın internet üzerinden pratik, kolay ve güvenilir bir biçimde ürünlerin tüketiciye ulaşmasını sağlamak için kurulmuş bir e-ticaret platformu olduğu iddia edilmektedir. Fakat henüz rakiplerine göre profesyonel bir seviyeye erişememiştir.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. Eğer yazımızı okuduysanız lütfen bize yorum bırakmayı unutmayınız.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.