İmamoğlun’dan Üniversite Öğrencilerine Binali Yıldırım Göndermesi

Maslak Metrosu’nda izdihamı!

’nin seçilmiş Başkanı Ekrem , çalışmasını Maslak Metrosu’na taşıdı. Ayazağa yönünden metroya inen İmamoğlu’nun çevresi, yüzlerce tarafından kuşatıldı. Kendisiyle ”selfie” yarışına girenlerin çoğunlukla üniversite öğrencisi olduğunu öğrenen İmamoğlu, espriyi patlattı ve kendi vaatlerini sahiplenen rakibi ’a gönderme yaptı: ”Aman ha kopya çekmeyin, kopya çekecekler var, örnek almasın.”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin () seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, çalışmaları kapsamında bu kez farklı bir ”lokasyonda” çalışma yaptı.

Ayazağa yönünden Maslak İstasyonu’na giriş yapan İmamoğlu’nun etrafı, bir anda yüzlerce tarafından adeta kuşatıldı.

Bir anda karşılarında seçilmiş İBB Başkanı’nı gören vatandaşlar, kısa bir şaşkınlıktan sonra cep telefonlarına sarıldı. Kimi vatandaşlar İmamoğlu ile ”selfie” yaparken kimi yurttaşlarda, cep telefonlarından canlı yayın yaparak, yakınlarını İmamoğlu ile buluşturdu.

”Ekrem ” ve ”Her şey çok güzel olacak” sloganlarını atan vatandaşlar, İmamoğlu’ndan görüntü alabilmek için birbirleriyle yarıştı.

”BAŞKANIM GÜLÜMSEYİN!”

İmamoğlu ile fotoğraf çektirmek isteyen bir kadın vatandaşın, ”Başkanım gülümseyin” demesi, eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu. Kendisiyle ”selfie” yarışına girenlerin çoğunlukla üniversite öğrencisi olduğunu öğrenen İmamoğlu, fırsatı kaçırmadı ve kendi vaatlerini sahiplenen rakibi ’a, ”Aman ha kopya çekmeyin, kopya çekecekler var, örnek almasın. Her gence söylüyorum. Sakın kopya çekmeyin” sözleriyle gönderme yaptı.

Vatandaşlar, kendilerine, ”Her şey çok güzel olacak” şeklinde seslenen İmamoğlu’na, alkışlarla karşılık verdi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.