İmamoğlu’ndan Erdoğan’a Yanıt Geldi!

İmamoğlu’ndan ’a ‘İstanbul’u çöplüğe çevirdiler’ yanıtı

İBB Başkanı , partili Cumhurbaşkanı ’ın ‘İstanbul’u çöplüğe çevirdiler’ sözlerine yanıt verdi.

’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni (İBB) hedef alarak söylediği, “Düne kadar yunusların gezdiği Haliç’i bugün ne hale getirdiler. Toplanmayan çöpler, akmayan sular, bir türlü durağa gelmeyen otobüslerle gündem oluyor” sözlerine İBB Başkanı ’ndan yanıt geldi.

hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Erdoğan’a yanıt veren İmamoğlu şu açıklamayı yaptı:

Haliç’te yunuslar yüzüyor, çocuklar ücretsiz süt içip kreşe başlıyor. Öğrenciler burs alıyor, durmuş metrolar harekete geçiyor. İstihdam ofisleri iş buluyor, yeşil alanlar halka açılıyor. Ama bu hayat pahalılığında milletin parası nedense Kanal İstanbul’a harcanmak isteniyor.”

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Erdoğan bugün Belediye Başkanları Toplantısında İmamoğlu’nu hedef göstererek “Düne kadar yunusların gezdiği Haliç’i bugün ne hale getirdiğini sizler de görüyorsunuz değil mi? Onu o hale getiren bizdik, ama şimdi bakın ne hale geldi. Çöp dağlarıyla İstanbul’u devraldık, şimdi İstanbul çöp dağlarıyla adeta bir rezillik. Toplanmayan çöpler, akmayan sular, bir türlü durağa gelmeyen otobüslerle gündem oluyor. Birçok şehirlerimizde sunulan hizmetlerin hem kalitesinde, hem sayısında ciddi düşüşler var.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja