İBB Binasının Bir Bölümü Kütüphane Olacak!

Ekrem İmamoğlu Açıkladı!

Ekrem İmamoğlu, İBB’nin Saraçhane’deki binasında gerçekleştirilen çalışmayla binanın bir bölümünün Avrupa’daki en büyük kütüphanelerden birine dönüştürüleceği belirtildi.

Ekrem İmamoğlu Ortak Yayın Sonrası İlk Açıklama
Ekrem İmamoğlu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu seçim öncesi İstanbul’un Fatih ilçesi Saraçhane semtindeki İBB binası içinde bir kütüphane kurulacağını açıklamıştı.

Avrupanın En büyüğü Olacak

Kütüphane projesiyle ilgili Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Saraçhane’deki İBB binamızda Avrupa’nın en büyük kütüphane ve çalışma alanının oluşturulması için çalışmalara başladık. İstanbul’un en özel noktasını artık kitap okuyan, araştırma yapan, çalışan gençler kullanacak. Şehir yönetimi ile kütüphaneyi bir araya getireceğiz” dedi.

Ekrem İmamoğlu@ekrem_imamoglu

Saraçhane’deki İBB binamızda Avrupa’nın en büyük kütüphane ve çalışma alanının oluşturulması için çalışmalara başladık. İstanbul’un en özel noktasını artık kitap okuyan, araştırma yapan, çalışan gençler kullanacak. Şehir yönetimi ile kütüphaneyi bir araya getireceğiz.15,4 B17:34 – 10 Ağu 2019Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik2.093 kişi bunun hakkında konuşuyor

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.