Hülya Avşar Ülkücüleri Kızdırdı !

Ülkücü Şehit Mustafa Pehlivanoğlu’nun annesi rolünü oynayacağı için Ülkücülerden büyük bir tepki alan Hülya Avşar konuştu.

Hülya Avşar, 12 Eylül’de idam edilen Mustafa Pehlivanoğlu’nun hayatını anlatacağı “Veda Mektubu- Yazı” adlı filminde Pehlivanoğlu’nun annesini oynayacak olmasına, Ülkücülerden büyük tepki geldi.

Önceki akşam yakın arkadaşıyla bir ’de “8 Saniye” adlı filmini izledikten sonra çıkışta objektiflere takılan Hülya Avşar, konuyla ilgili ”Sinemaya girdim çıktım birileri ayaklanmış. Evet böyle bir projede yer alacağım. Çekimler Haziran ayında başlayacak. 72. koğuştan sonra bu projeyle kamera karşısına geçeceğim. Çok heyecanlıyım. Büyük bir keyifle oynayacağım. Gerçekten oynamak için iple çekiyorum. Ben tamamen olarak varım. Bütün gücümle oynamak için varım.” diye konuşan Avşar’a “Ülkücü Ocaklarından size karşı bir tepki var” sorusu üzerine “Kim takar onları ya. Ben oyuncuyum. Siyasi boyutu beni ilgilendirmiyor. Ben tamamen sanatçıyım, oyuncuyum ve bu rolü de şimdi daha çok oynamak istiyorum.Şimdi daha çok gaza geldim.” dedi.

Kaynak 

2 thoughts on “Hülya Avşar Ülkücüleri Kızdırdı !

  1. Öyle ya.kim takar ülkücüleri.ben parama bakarım dünyası öyle değilmi.Bunu daha nazik bir başka şekilde izah etmenin yolları da vardır. Ama kapasite ve kültür meselesi.herkese nasip değildir.gerçe bildik Hülya Avşar’a farklı bir söz beklemek bence biraz fazla saflık olsa gerek.yazık bir türlü kendini geliştiremedi.

  2. Yahu doğru söylemiş tabi..ülkücü diye bişi mi kaldı AMK..kurucunuzun oğlu AKP de..başkanınız göt kılı..hangi türküyü söylüyor sunuz siz..kime ne faydası olmuş lan bu ülkücülerin..

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja