Hollanda’da 4 Türk Vatandaşının Cesedi Bulundu!

’da Bir Evde 4 Türk’ün Cesedi Bulundu!

’nın Breda kentine bağlı Etten – Leur ilçesindeki bir evde, göçmeni bir büyükanne ile gelini ve 2 torununun cansız bedenleri bulundu.

BBC Türkçe’den Yusuf Özkan’ın haberine göre , şüphesiyle başlattı. Yerel medyaya göre, aile içi şiddet olasılığı üzerinde duruluyor. sınırında yer alan kasabadaki olay, Cumartesi akşam saatlerinde meydana geldi. Bir telefon ihbarı üzerine Dassenburcht semtindeki eve giden polisler, içeride 4 cesetle karşılaştı.

Cesetler Büyükanne, Gelini ve 2 Torununa Ait

Cesetlerin, aynı evde yaşayan büyükanne ile gelini ve 2 torununa ait olduğu belirtildi. Ölenlerin nüfusuna kayıtlı Kandemir ailesinin üyeleri olduğu öğrenildi. , olayın nedeninin henüz belli olmadığını belirterek, şüphesiyle başlattı. Yerel medya, ölümlerin, diğer aile üyeleri ile bağlantılı olma olasılığından söz ediyor.

Belediye Başkanı “İlk Kez Böyle Acı Bir Olay Yaşıyorum”

Etten – Leur Belediye Başkan Miranda de Vries, olay yerine gelerek mahalle sakinleri ile görüştü. salgını nedeniyle, olay yeri incelemesi ve soruşturma için özel önlemler aldıklarını belirten belediye başkanı, “3 yıldır bu görevdeyim, ilk kez böyle acı bir olay yaşıyorum” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja