Hilal Cebeci’nin ‘eşcinsel’ Açıklamasına Pınar Altuğ ‘gerizekalı’ Cevabını Verdi…!

Şarkıcı Hilal Cebeci’nin “Eşcinsellik bir hastalıktır, bunu normalleştirmeyelim” açıklaması Pınar Altuğ’u kızdırdı. Altuğ, Cebeci için, “Her şeyi bildiğini sanıp bir şey bilmeyen gerizekalılar” dedi.

Eşcinselliğin bir tıpkı obezite bir hastalık olduğunu ve eşcinsellerin hemcinslerine sürekli tacizde bulunduğunu iddia eden şarkıcı Hilal Cebeci isimleri kızdırdı. Aralarında Deniz Akkaya, Pınar Altuğ Atacan, Akasya Asil Türkmen ve isimlerin yer aldığı ünlüler Cebeci’ye ateş püskürdü.

“GERİZEKALI”

Hilal Cebeci’nin açıklamasını paylaşan Deniz Akkaya’nın paylaşımı sayesinde gören Pınar Altuğ Atacan, “Ah şu her şeyi bildiğini sanıp hiçbir şey bilmeyenler, gerizekalı olduklarını bir anlasalar” diyerek tepki gösterdi.

TEPKİLER ÜZERİNE AÇIKLAMA YAPTI

isimlerin tepkisinin ardından yapan Hilal Cebeci, “Eşcinselliğin normak olduğunu savunanlar ilk siz olmadığınız gibi son savunucuları da siz olmayacaksınız, eşcinseller ile heterosesuelleri tabiki eşit kefeye koymalıyız, eşit şartlar ve haklar sunmalıyız. Bütün yapılan çalışmalar, eşcinselliğin aslında diğer aşırılıklarla birlikte olduğudur, aşırı cinsel dürtüler, madde ya da ilaç kullanımı gibi” dedi.

 

 

 

One thought on “Hilal Cebeci’nin ‘eşcinsel’ Açıklamasına Pınar Altuğ ‘gerizekalı’ Cevabını Verdi…!

  1. EŞ CİNSELLİK TABİKİ HASTALIKTIR SAPIKLIKTIR BÖYLE BİR HASTALIĞI NORMALMİŞ GİBİ GÖSTERMEMK ASALAK VE APTALLIK SAPIKLIKTIR PINAR ALTUĞDA O HASTALIK TAŞINALARIN İÇİNDE OLMALIKİ ONLRI S
    AVUNUYOR

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.